1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sabahın Sultanı Seda Sayan bugün var mı yok mu? Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölüm ne zaman yayımlanacak?

Sabahın Sultanı Seda Sayan bugün var mı yok mu? Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölüm ne zaman yayımlanacak?

featured
Sabahın Sultanı Seda Sayan Bugün Var Mı Yok Mu? Sabahın Sultanı Seda Sayan Yeni Bölüm Ne Zaman Yayımlanacak?

Sabahın Sultanı Seda Sayan hafta içi her gün Star TV ekranında izleyici ile buluşuyordu. Bu sabah Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölümün ekrana gelmemesi ile programın takipçileri Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? sorusuna yanıt aramaya başladı. Konuya dair yapılan açıklamada programa kısa bir süre sağlık arası verildiği duyuruldu.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Bugün Var Mı Yok Mu? Sabahın Sultanı Seda Sayan Yeni Bölüm Ne Zaman Yayımlanacak?

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN NEDEN YOK?

Sabahın Sultanı Seda Sayan programı bugün ekrana gelmiyor. Star TV ekranında yayımlana sabah programının yayınlanmama nedeni olarak programın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada kısa bir sağlık arası verildiği duyuruldu. Canlı yayınımız çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek açıklaması yapıldı.

Programa ara verilmesinin ardından evinde bir video çeken Seda Sayan kısacık bir ara vermek durumunda kaldık benimle ilgisi yok ama bende dikkat ediyorum evimde dinleniyorum açıklamasında bulundu

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap