1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Sana Söz yeni bölüm ne zaman? Sana Söz 3. bölüm bugün var mı? Sana Söz 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sana Söz yeni bölüm ne zaman? Sana Söz 3. bölüm bugün var mı? Sana Söz 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

featured

Diziseverlerin merakla beklediği Sana Kelam bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Sana Kelam dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Sana Kelam yeni kısım ne vakit, Sana Kelam kısım bugün mü, Sana Kelam yeni kısımda neler olacak biçiminde aratıyor.

SANA KELAM SON KISIMDA NELER OLDU?

Bora Demircioğlu tarafından otel terasından atıldığı düşünülen Ayşe Erten’in ömür uğraşı devam etmektedir. Bora’nın avukatlığını kocası Fazilet Karaca’nın almasıyla kendini ihanete uğramış üzere hisseden Elif, biraz soluklanmak için çıktığı sabah koşusunda bir ceset bulur. Elif’in ihbarı üzerine olay yerine Cinayet Ofis Amiri Ömer Duran ve grubu gelir.

İş insanı ve Bora’nın babası olan İstek Demircioğlu, Elif’in Ayşe Erten olayını programında işlemesi için kanala baskı yapar. Lakin Elif bunu reddederek kendisinin bulup ihbar ettiği cinayet olayını programına taşır. Maktul Adem Çelik’in ailesinin programa bahis olmasıyla bir arada Ömer ve Elif’in yolları tekrar birebir gaye üzerinde kesişir; Adem Çelik’i kim, neden öldürdü? Katilin kim olduğunu öğrendiklerinde ortaya çıkan acı gerçeklerle yüzleşmek ise Elif ve Ömer için hiç kolay olmayacaktır. Elif ve Ömer cephesinde tüm bunlar olurken Duru, hiç planlamadığı halde Bora’nın tehlikeli dünyasına bir adım atar…

SANA KELAM KONUSU NE?

Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’ seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Erkan Petekkaya ve Irmak Erdoğan’ın başrolünü paylaştığı ‘Sana Kelam’ın merakla beklenen afişi yayınlandı. Dizide, herkese, her şeye karşın inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le O¨mer’in kıssası seyirci ile buluşacak.

İzleyici ile buluşmak için gün sayan Sana Kelam’ın afişinde başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Irmak Erdoğan yer aldı. Erkan Petekkaya birinci sefer bir polisi canlandırırken Irmak Erdoğan ise program sunucusu olarak seyircinin karşısına çıkacak. Sana Kelam’ın afişi diziye olan merakı artırırken, tıpkı cinayeti aydınlatmak için iş birliği yapmak zorunda kalan ikili ortasında yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Irmak Erdoğan’ın paylaştığı Star’ın yeni dizisi Sana Kelam’ın birinci tanıtımı dün akşam izleyici ile buluştu. Üretimini O3 Medya’nın üstlendiği dizinin direktörlüğünü Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın kaleme alıyor.

Haberler.com – Gündem

Yorum Yap

Yorum Yap