1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Sapık’ lafını affetmedi… Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a dava!

‘Sapık’ lafını affetmedi… Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a dava!

featured

Şarkıcı Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulunmuştu.

Savcılık soruşturması devam ederken Erbil, iftiraya maruz kaldığını ve kişilik haklarının saldırıya uğradığını iddia ederek Ronay’a 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan dava dilekçesinde, Ece Ronay’ın kendi reklamını yapmak adına Mehmet Ali Erbil’i tuzağa düşürerek toplum önünde linç etmeye çalıştığı iddia edildi.

Erbil’in avukatı Şeyda Yıldırım, “Davalı ayrıca bir televizyon programına konuk olmuş ve müvekkil için kadın tacizcisi olduğunu ve Türk halkından özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir. Müvekkile iftira atan, küçük düşüren, onuruyla oynayıp onu aşağılayan ve saygınlığını zedeleyen Ece Ronay’dan 100 bin lira manevi tazminat istiyoruz” dedi.

Gözden Kaçmasın

'Sapık' Lafını Affetmedi... Mehmet Ali Erbil'Den Ece Ronay'A Dava!Ece Ronay’dan bebek müjdesi: 2.5 aylık hamileyim!

#ECE RONAY#MEHMET BİLİR

'Sapık' Lafını Affetmedi... Mehmet Ali Erbil'Den Ece Ronay'A Dava!Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa etti

#ECE RONAY#ECE RONAY KİMDİR

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap