1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Seda Bakan: Hadise’ye bayılıyorum

Seda Bakan: Hadise’ye bayılıyorum

featured
Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

Seda Bakan, önceki gün spor salonu çıkışı objektiflere yansıdı. Yakın çevresinin sürekli temaslı hasta olduğundan bahseden oyuncu, “Sürekli test oluyorum, eve de test aldım” dedi.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

Yılbaşını ailesiyle evinde karşıladığını belirten Bakan, “Yılbaşında arkadaşlarımız gelecekti, herkes temaslı olduğu için Covid-19 çıkanlar oluyor o yüzden gelmediler” şeklinde konuştu.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

Spor öncesi kızı Leyla ile deniz kenarında yürüyüş yaptığını söyleyen oyuncu, “Leyla’yı mutlu ediyorum çalışmadığım zamanlar. Her şeyi seviyor Leyla, sevgi dolu bir çocuk” ifadelerini kullandı.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

“İŞİMİ YAPIP, EVİME GİDİYORUM”

Meslektaşı Elçin Sangu’nun “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var” şeklindeki sözleri hatırlatılınca, Seda Bakan şu açıklamayı yaptı:

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

“Çalıştığınız yerde her şey olabilir. Ben duygu üretmemeye çalışıyorum insanlarla çalışırken. Herkes de bilir o hassasiyetimi. Duygu üretirsem oynayamıyorum, profesyönel düşünmeye çalışıyorum. İşimi yapıp, evime gidiyorum. Yoksa düşünecek çok şey var.”

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

“HER ŞEYİ TAKMAYA DEĞMEZ”

“Rol aldığınız işlerde yakın arkadaşlıklar kurduğunuz görülüyor” yorumuna ünlü oyuncu, “Herkesle olmuyorum tabi ki ama bir şekilde kanım kaynıyor, ısınıyorum” karşılığını verdi.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

“Setlerde sizi rahatsız eden bir olay ile karşılaşmadınız mı?” sorusunu ise Bakan, “Tabii ki oluyor, sizin olmuyor mu? Bir şekilde üzerine gitmemeye çalışıyorsun, hayat her şeyi takmaya değmez. İşimize devam edip hayatımıza bakmak gerekir” şeklinde cevapladı.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

“HADİSE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR”

Yakın arkadaşı Hadise’nin, sevgilisi Mehmet Dinçerler ile beraber gittiği Kıbrıs konserinde kucağına aldığı bebek hatırlatılınca, “Hadise’ye bayılıyorum. Hadise çocukları çok seviyor, çok hümanist bir insan, insanları da çok seviyor. Öyle denk geliyor, bebek gördüğü zaman dayanamıyor alıyor, ben de öyleyim” dedi.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

Kızı Leyla ile Hadise’nin ilişkisinin çok iyi olduğunu dile getiren Bakan, “Hadise’nin kendi yeğeni var Melik Hamza ile de arası çok iyi, tüm bebeklerle iyi. Öyle olması gerekmiyor mu? Hayvanları, insanları, bebekleri sevmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

Seda Bakan: Hadise'Ye Bayılıyorum

“DÜĞÜN OLURSA GİDERİZ”

Sempatik oyuncu, “Hadise ile Mehmet Dinçerler 2022’de nikah masasına oturur mu? sorusunu, “Bu işler kısmet. Yakışıyorlar, mutlu olsunlar. Düğün olursa gideriz tabi” diye cevapladı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap