1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Seren Serengil ameliyata alındı! ‘Dualarınız bizimle olsun’

Seren Serengil ameliyata alındı! ‘Dualarınız bizimle olsun’

featured

Bir süredir Dumping Sendromu ila mücadele eden Seren Serengil, bu sabah ameliyat masasına yattı. Geçirdiği mide küçültme operasyonundan sonra zor günler yaşayan Serengil, 43,5 kiloya kadar düştü, organları iflas etme noktasına geldi.

SEVGİLİSİ PAYLAŞTI
Bir süredir serumla beslenen ünlü sunucunun operasyon öncesi son fotoğrafını sevgilisi Mustafa Tohma paylaştı. Tohma, paylaşımına; “Dualarınız bizimle olsun. İyi olacaksın hayatım” notunu düştü.

Seren Serengil Ameliyata Alındı! 'Dualarınız Bizimle Olsun'

“ÇOK KORKUYORUM”
Öte yandan Seren Serengil geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ameliyatın risklerini anlatmış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

“Erken ameliyat kararı alındı. Bir buçuk ay damardan beslenecektim ama ilerleme olmadığı için beklemek doğru değilmiş. Zor bir ameliyat olacağını söylediler. Çok korkuyorum, vücut kaldıramayabilirmiş… ‘ameliyat masasında kalabilirsin’ dediler. Her şey kötü de gidebilir. Kan organlara gitmiyor. Bu duruma herkes çok üzülüyor, bir an önce bitsin sürekli hastalıkla gündeme gelmek de istemiyorum.”

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap