1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Seren Serengil sağlık durumunu anlattı: Sokakta yürüyor olmam bile mucize

Seren Serengil sağlık durumunu anlattı: Sokakta yürüyor olmam bile mucize

featured

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası Dumping Sendromu’na yakalanan ve 43.5 kiloya kadar düşen Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde geçirdiği yeni operasyonla sağlığına kavuştu.

Önceki gün Nişantaşı’nda sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve program partneri Arto ile objektiflere yansıyan Serengil, köpeklerini gezintiye çıkardığını söyledi.
Serengil, “Ölümden döndüm, biliyorsunuz ki çok zor günler geçirdim. Bugün tartıldım 1.5 kilo almışım. Bu benim için çok güzel bir adım. Şu an sokaklarda yürüyor olmam bile mucize. Şimdi hatta kebap yedik” dedi.

Seren Serengil Sağlık Durumunu Anlattı: Sokakta Yürüyor Olmam Bile Mucize

55 KİLOYU GÖRSEM MUTLU OLACAĞIM

Doktorlarından olumlu dönüşler aldığını söyleyen Seren Serengil, “Artık fenalaşıp bayılmıyorum. Şu an kaç kiloda olduğumun hiçbir önemi yok. Sağlığım geri gelsin gerisi teferruat. En azından 55 kiloyu görsem çok mutlu olacağım” dedi. 

Gözden Kaçmasın

Seren Serengil Sağlık Durumunu Anlattı: Sokakta Yürüyor Olmam Bile MucizeSakın bana özenmeyin!

#SEREN SERENGİL#MİDE KÜÇÜLTME

Seren Serengil Sağlık Durumunu Anlattı: Sokakta Yürüyor Olmam Bile MucizeTehlikenin adı: Dumping

#MİDE AMELİYATI#SEREN SERENGİL

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap