1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sert Kaya’ya çarptı!

Sert Kaya’ya çarptı!

featured

Hasan Can Kaya’nın Exxen’de yayınlanan ‘Konuşanlar’ isimli programı, RTÜK’ün radarına takıldı. Özellikle küfürlü ve aşağılıyıcı esprileri ve söz verdiği konukların da ona benzer şekilde eşlik etmesiyle sosyal medyada sık sık gündeme gelen projede geçtiğimiz günlerde sunucu, bir kadın konuğunun babasına küfretmişti. Bunun ardınan gelen tepkiler üzerine RTÜK, inceleme başlatacağını açıkladı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Twitter’da “Türk aile yapısına ve ahlakına uygun olmayan diyalogların geçtiği ‘Konuşanlar’ isimli program için platformu defalarca uyarmamıza rağmen gerekli tedbirlerin alınmadığını görüyoruz. Üst Kurul toplantısında karara bağlanmak üzere söz konusu programa ilişkin inceleme başlatılmıştır” ifadelerini kullandı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? Vitor Pereira istifa mı etti, neden sözleşmesi feshedildi?
Yorum Yap

Yorum Yap