1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Şevval Sam: Kötü kaynanalardan değilim

Şevval Sam: Kötü kaynanalardan değilim

featured
Şevval Sam: Kötü Kaynanalardan Değilim

Ortopedik ürünler satan bir mağazada ürünleri inceleyen Şevval Sam, hayranlarının ilgi odağı oldu. Şevval Sam’ın mağazada olduğunu öğrenen kadın hayranlar, ünlü ismi görebilmek için yanına kadar gitti.

Şevval Sam: Kötü Kaynanalardan Değilim

Mağaza çıkışı gördüğü ilgi karşısındaki memnuniyeti dile getiren Sam, “Sevilmekten daha güzel bir şey olabilir mi? Bir insanın beni gördüğünde mutlu olması bu hayatta en mutlu eden şeylerden bir tanesi. Seviliyor olmak güzel bir duygu. Sokakta kimi Ender diyor kimi Şevval abla diyor. Anneler, teyzeler, amcalar beni çok seviyor. Bu çok hoşuma gidiyor” diye konuştu.

Şevval Sam: Kötü Kaynanalardan Değilim

“BİZDE POHPOHLAMAK YOKTUR”

Sam, ‘Sadakatsiz’ dizisindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan oğlu Taro Emir Tekin’in başarısından gurur duyduğunu söyledi. Yurt dışında oyunculuk eğitimi alan oğlundan zaman zaman destek aldığını ifade eden Sam, “Bana büyük destek oluyor” dedi.

Şevval Sam: Kötü Kaynanalardan Değilim

“Oyunculuğa dair konuştuğumuzda çok şey öğreniyorum.” diyen Sam, “Onun donanımı çok fazla. İşine, mesleğine tutku ile bağlı olan biri olduğun için geliştirmek için ne gerekiyorsa yapıyor” açıklamasında bulundu.

Şevval Sam: Kötü Kaynanalardan Değilim

Sam, “Oğlunuzun kariyer planlamasıyla ilgili fikir alışverişi yapıyor musunuz?” sorusuna, “Taro yolunu başından beri kendisi çizdi. Ben herhangi bir destek vermedi. Bizde öyle pohpohlamak yoktur. Herkes kendi parmak izini kendi keşfeder. Taro’da kendi yolunu kendi başına çizen bağımsız bir birey. Dolayısıyla gelecek adına ondan umutluyum” yanıtını verdi.

Şevval Sam: Kötü Kaynanalardan Değilim

“KÖTÜ KAYNANALARDAN DEĞİLİM”

Şevval Sam, oğlu Taro’nun model sevgilisi Sofia ile birlikteliği hakkında da konuştu. Sam, “Oğlunuzun evlilik kararı hakkındaki düşünceniz ne olur?” şeklindeki soruya, “Oğlum yetişkin bir birey. Karışmam gereken bir durum olursa karışırım. Onun dışında öyle kötü kaynanalardan değilim, olamam da. Evlilik onların vereceği bir karar” yanıtını verdi. 

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap