1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında bebek krizi

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında bebek krizi

featured

SİNAN BEBEK İSTİYOR

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın evliliği üzerinde yine kara bulutlar dolaşıyor. İddiaya göre çift bir kez daha boşanmanın eşiğine geldi. Bu seferki ayrılığın nedeni ise “bebek krizi”. İkili en son kasım ayında Ayaklı Gazete Ödülleri’nde birlikte kameraların karşısına geçmişti. Akçıl o sırada imalı bir açıklama yapmıştı: “Aslında şu anda buraya bebeğimize baktığımız için gelemiyor olmamız lazımdı ama olmuyor işte.”

Sinan Akçıl Ile Burcu Kıratlı Arasında Bebek Krizi

SORUYA YANIT VERMEDİ

Bebek istemeyen Burcu Kıratlı’nın eşiyle bu yüzden restleştiği konuşuluyor. Kıratlı’nın Kenan Erçetingöz’ün partisine yalnız katılması da ayrılık iddiasını güçlendirdi. Çıkışta Akçıl’ı soran muhabirlere “Sinan Bey yok, ben şimdi onun yanına gideceğim” diye yanıt veren Kıratlı, “Ayrılık iddiası doğru mu?” sorusu karşısında ise “Ben iyi akşamlar diyeyim, evime gideyim” demekle yetindi.

Kızımızı üzmenin anlamı yok

Kenan Erçetingöz, geceye katılmayan Sinan Akçıl’a tepkiliydi: “Ben bu akşam buraya davet ettim ama klip çekimi varmış, çekimi uzamış. Keşke gelseydi. Yarın buna bir cevabı olacaktır. Kızımızı üzmenin bir anlamı yok.”

Sinan Akçıl Ile Burcu Kıratlı Arasında Bebek Krizi

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap