1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sinan Akçıl’dan görüntülü yılbaşı kutlaması

Sinan Akçıl’dan görüntülü yılbaşı kutlaması

featured

Sinan Akçıl, “Gelin arkadaşlar Ece Seçkin’le görüntülü konuşuyorum. Siz de bir ‘merhaba’ deyin Ece’ye” şeklinde konuştu.

Meslektaşı Ece Seçkin ile telefon görüşmesini noktalayan şarkıcı, “Ece ile telefonda birbirimizin yeni yılını kutladık, ikimizin de programı yoğun onun için telefondan anca görüşebiliyoruz” dedi.

Sinan Akçıl'Dan Görüntülü Yılbaşı Kutlaması

FİYATI SÖYLERSEM, UYUYAMAZLAR!
Yılbaşı gecesinde Bakü’de sahne alacak olan Akçıl, son dönemde magazin gündeminden düşmeyen sahne ücretleri konusunu hatırlatan gazetecilere verdiği cevapla şaşırttı.

“Yazılan rakamlar doğru mu, siz yılbaşında ne kadar alacaksınız?” sorusu üzerine ünlü şarkıcı, “Bu sene Azerbaycan’da sahne alan tek Türk benim, bununla gurur duyuyorum. Ne kadar ücret aldığımı söylemeyeyim. Fiyatı söylersem, uyuyamazlar” diyerek kahkaha attı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap