1. Ana Sayfa
  2. İş İlanları
  3. Sinop Üniversitesi KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı! Başvurular ne zaman bitiyor?

Sinop Üniversitesi KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı! Başvurular ne zaman bitiyor?

featured

Sinop Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru tarihi ve başvuru sürecine ilişkin merak edilen tüm detayları açıklayan kurum en az lise mezunu adaylar arasından istidam sağlayacağını duyurdu. Üniversitesi ayrıca adaylardan en az 60 ve üzeri KPSS puan şartı arıyor. İşte Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli ve teknisyen alımına ilişkin tüm merak edilenler…

Adaylar n başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgelerle birlikte https://personelilan.sinop.edu.tr/ adresi üzerinden online olarak başvurularını tamamlayabilecek.

BAŞVURU EKRANI

Sinop Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 27 Aralık 2021 tarihinde başlayıp, 10 Ocak 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek.

Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu, ( https://kalite.sinop.edu.tr/wp-content/uploads/sites/14/2021/12/SNU-FRM-349-4-B-Sozlesmeli-Pesonel-Basvuru-Formu-1.xlsx )

Özgeçmiş,

2020 KPSS Sonuç Belgesi,

1 (bir) adet Fotoğraf

Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

Ortaöğretim mezunları için ise 2020 yılı KPSS P94 aranılan şartlardaki puana sahip olmak.

RESMİ İLAN METNİ

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap