1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sürpriz aşk doğum gününde ortaya çıktı

Sürpriz aşk doğum gününde ortaya çıktı

featured

Kutlamaya katılan Melis Çiftçi, 43 yaş gününü bu mekanda bir pasta keserek kutladı. Çiftçinin, pasta kesim sırasında gece hayatında çapkınlığı ile bilinen Malkoç Süalp ile aynı karede olması ‘Yeni bir aşk mı doğuyor’ sorusunu akla getirdi.
Gecenin ilerleyen saatlerinde Melis Çiftçi ve Malkoç Süalp kalabalığa rağmen aldırmadan sarmaş dolaş pozları ile aşkı onayladı. Yakın çevrelerine itirafta bulunan çift, 2 aydır birlikte olduklarını söylediler.

Sürpriz Aşk Doğum Gününde Ortaya Çıktı

Melis Çiftçi, 12 yıl evli kaldığı iş insanı Ali Gürsoy’dan boşanmış ve inzivaya çekilmişti. Malkoç Süalp de 2.5 yıl evli kaldığı ve oyuncu Bade İşçil’den olaylı bir şekilde boşanmıştı. Çiftin evliliklerinden Azur isminde bir de oğulları var.
Sosyeteye bomba gibi düşen bu aşkın kahramanları Melis Hanım ve Malkoç Bey başa başa tatil yapmak için soluğu Kapadokya’da aldığı söyleniyor.

Sürpriz Aşk Doğum Gününde Ortaya Çıktı

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap