1. Ana Sayfa
  2. Biyografi

Survivor Tuğba Melis Türk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Survivor Tuğba Melis Türk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
survivor tugba melis turk kimdir8
Survivor 2020 Yarışmacısı

Tv8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinden itibaren yayınlanmakta olan Acun Ilıcalının sahibi olduğu “Acun Medya” tarafından hazırlanan “Survivor 2020 Ünlüler – Gönüller” yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba Melis Türk Kimdir? Kaç yaşında? Hangi burç? Nerede doğdu? Kaç kilo? Boyu ne kadar? Saçının rengi ne? Göz rengi ne? Evli mi? Hangi meslek sahibi? Ne iş yapar? Hangi eğitimleri aldı? Sosyal medya hesapları var mıdır? gibi Tuğba Melis Türk ile ilgili ilginizi çeken tüm detayları bu içerikte öğrene bilirsiniz.

İşte Tuğba Melis Türk ile ilgili en çok merak edilenler.

İnstagram Hesabı: @tugbamelisturk
Twitter Hesabı: @tugbamlstrk

Tuğba Melis Türk, 7 Eylül 1990 tarihinde Bulgaristan, Sofya’da doğmuştur ve 30 yaşındadır. Başak burcudur. Baba tarafı Azerbaycan kökenlidir. Ailesi ile birlikte Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç etmişlerdir. İstanbul’da yaşıyor. 1.76 cm boya sahip ve 58 kg’dır. Göz rengi yeşil, saç rengi kestanedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Dram ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuş, Akademi Neo’da oyunculuk dersleri almıştır. Tuğba Melis Türk, İlk 3 boyutlu Türk filmi olan Cehennem’de oynamıştır. Ayakkabı ve şapka tutkunudur, çileği çok seviyor.

Miss Turkey 2009 güzellik yarışmasında finalist, Miss Kemer Güzellik yarışmasında ise ikinci olmuştur. 2011 yılında 21 yaşında  “Best Model of Turkey” yarışmasında birinci oldu.

2013 yılının yazında Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile nişanlanmış, daha sonra ayrılmışlardı. Tuğba Melis Türk, ekran severler tarafından özellikle “Kara Ekmek” dizisinde canlandırdığı Canan karakteri ile tanınmıştır.

2013 yılında yazar Hande Altaylı`nın “Kahperengi” adlı romanından Mahinur Ergun’un senaryolaştırdığı “Merhamet” adlı diziye ikinci sezonda girmiş, son üç bölümde Melike karakterini canlandırdı.

En son “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Nil karakterini canlandırdı. Avustralya’da yaşayan dünyaca ünlü iş adamı Tolga Kumova ile süren birlikteliği, 2015-2017 yılları arasında iki sene nişanlı kaldıktan sonra bitmiştir. Sevgilisinin olup olmadığı ile bilgi yoktur. Bekardır.

Survivor Tuğba Melis Türk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Film ve dizileri

Leyla ile Mecnun, Krem, Adını Feriha Koydum, Uygun Adım Aşk, Sevgili Düşmanım, Annem, Senin Uğruna, Arka Sokaklar ve Bez Bebek dizilerinde rol alan Tuğba Melis Türk; Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal ve Deniz Baysal ile paylaştığı “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde rol almış Nil karakterini canlandırmıştır. Tuğba Melis Türk; “Laz Vampir Tirakula” ve “Kolpaçino: Bomba” filmlerinde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır.

Tv8 kanalında “Acun Medya”nın sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan, “Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışmasının “Ünlüler” kadrosunda yer almaktadır. “Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışması, 16 Şubat Pazar gününden itibaren yayınlanmaya başlamıştır. Biz de kendisine başarılarının devamının gelmesini diliyoruz.

Tuğba Melis Türkün Fotoğrafları

Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir1-5565621Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir2-1230523Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir3-2291320Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir4-4867467Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir5-4310896Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir6-6274037Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir7-4313183Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir8-5356067Survivor-Tugba-Melis-Turk-Kimdir9-7186391

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap