1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Survivorda Kim Diskalifiye Edildi? Barış ile Yasin Kavgasında Neler Oldu?

Survivorda Kim Diskalifiye Edildi? Barış ile Yasin Kavgasında Neler Oldu?

survivorda kim diskalife edildi
Survivor'da Kim Diskalifiye Edildi?

Survivor takipçileri survivor’da kim diskalifiye edildi? sorularına cevap ararken, tanıtımlarda bu konuyla ilgili bazı detaylara ulaşılabiliyor. Gönüllüler takımından Barış ile Yasin arasında yaşanan kavgada yumrukların konuştuğu sahne sonrası Acun Ilıcalı bir açıklama yapmıştı.

Survivor’da Barış Diskalifiye Edildi Mi?

Survivor’da malikane ve annelerin seçtiği yemek ödülü için oynanan oyuna Barış ile Yasin arasındaki kavga damgayı vurdu. Barış’ın Yasin’e bakarak Yasin’i ima etmesi ve Berkan’a “birine soracaksın” demesi kavganın fitilini ateşlemişti. Oyun sırasında yaşanan gergin anlarda Barış ve Yasin’in küfür ve yumrukları havada uçuşmuştu. İki oyuncunun da oyundan men edilmesi sonrası oyunu ünlüler kazanmıştı.

Yasin Diskalifiye Edildi Mi?

Yasin ve Barış arasında yaşanan kavga sonrasında Acun Ilıcalı geçici bir tedbir alarak iki oyuncuyu sakinleşmeleri için farklı bölgelere gönderdi. Bugünkü eleme konseyinde ise oyuncuların diskalifiye edilip edilmeyeceğine dair karar açıklanacak. Survivor yorumcularına göre bir diskalifiye olmayacağı düşünülen olay için Acun Ilıcalı’nın kararı merak edilirken, ilk hareketin Yasin’den gelmesi Yasin hayranlarını üzdü.

Yorum Yap

Yorum Yap