1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Tedavisi tamamlanan Canan Ergüder’den yeni fotoğraf

Tedavisi tamamlanan Canan Ergüder’den yeni fotoğraf

featured

‘Menajerimi Ara’ dizisinde rol aldığı sırada meme kanserine yakalanan ve kemoterapi gören Canan Ergüder tedavisini tamamladı. Tedavisini tamamlayan oyuncudan yeni fotoğraf geldi.Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder, geçen günlerde tedavisinin tamamlandığını açıklamıştı. Oyuncu, sosyal medya hesabından son halini takipçileriyle paylaştı.

Hastalık sürecinde eşi Kenan Ece başta olmak üzere tüm sevenlerinden destek gören Canan Ergüder, tedavi nedeniyle saçlarına veda etmişti.

Önceki gün bir dergi çekiminde objektif karşısına geçen ünlü oyuncu, Instagram hesabından yeni fotoğrafını paylaştı.

Ergüder’in, “Acaba hangi derginin çekimindeyim? Sürpriz… Pek yakında” ifadelerini not düştüğü paylaşım70 binden fazla beğeni aldı.

Tedavisi Tamamlanan Canan Ergüder’den Yeni Fotoğraf

“DUŞ ALIRKEN FARK ETTİM”

Geçen günlerde katıldığı canlı yayında kemoterapi ve radyoterapisinin bittiğini söyleyen Canan Ergüder, duş alırken memesinde daha önce olmayan bir şey hissettiğini ve doktora gittiğini söylemişti.

Kanser haberini aldığında kalbinin sıkıştığını söyleyen Canan Ergüder, “İlk önce çocuğum aklıma geldi. Ölmek istemiyorum diye düşündüm” ifadelerini kullanmıştı.

“ÇALIŞMAK İYİ GELDİ”

“Oğlum Demir’e ileride elinde bana dair bir şeyler olmasını istediğim için notlar yazıyorum” diyen oyuncu, “Tümörün agresif olduğunu söylediler ve ameliyat olacağım sürece kadar çalıştım. Operasyondan bir hafta sonra sete gittim. Çalışmak iyi geldi” şeklinde konuşmuştu.

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap