1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Tolga Çevik, Cem Yılmaz ile aynı projede yer alacak mı?

Tolga Çevik, Cem Yılmaz ile aynı projede yer alacak mı?

featured

Tolga Çevik, 2004 yılında dünyaevine girdiği Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ünlü çiftin Tuna ve Tan adında iki çocuğu bulunuyor.

“BİZİM HAYAT ÇOK ZOR”
Başarılı oyuncu, “Hiç oturup da ‘Beraber bir şey yapsak mı?’ diye bir konuşmamız olmadı. Neden yapmayalım ama… Bu daha önce de soruldu. Ben tam boşa düşüyorum, bir bakıyorum ki onlar film yapıyor. Onlar boştayken ben turnede oluyorum. Çok zor bizim hayat. Bayramlarda bir araya geldiğimiz büyük mucize oluyor” ifadelerini kullandı.

“EZGİ ÇOK İYİ BİR İNSAN”
‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programındaki partneri Ezgi Mola hakkında ise Çevik, “Onu eski BKM zamanlarından tanıtırım. Çok iyi bir insandır. ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ diye bir film çekmiştik. Filmde de çok eğlenmiştik. Çok güzel bir dönemdi” dedi.

Tolga Çevik, Cem Yılmaz Ile Aynı Projede Yer Alacak Mı?

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap