1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Tom Holland: Erkeklerin kadınlardan uzun olması gerektiği varsayımı aptalca!

Tom Holland: Erkeklerin kadınlardan uzun olması gerektiği varsayımı aptalca!

featured

Şarkıcı ve oyuncu Zendaya ile aşk yaşayan oyuncu Tom Holland, aralarındaki boy farkıyla ilgili tartışmalara değinerek erkeklerin boyunun partnerlerinden daha uzun olması gerektiğinin “aptalca bir varsayım” olduğunu söyledi.

Independent’in haberine göre, Holland’ın süper kahramanı oynadığı ve Zendaya’nın onun sevgilisi Mary Jane’i (MJ) canlandırdığı Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok’un (Spider-Man: No Way Home) vizyona girmesinden önce SiriusXM’e verdiği röportajda çift, aralarındaki boy farkının kendilerini asla etkilemediğini söyledi.

“Benden o kadar da uzun değil, hadi bunu tartışalım” diyen Holland, boylarının ilişkilerini etkileyeceğinin “aptalca bir varsayım” olduğunu ekledi.

25 yaşındaki Zendaya 1,78 metre iken 25 yaşındaki Holland 1,72 metre boyunda.

Tom Holland: Erkeklerin Kadınlardan Uzun Olması Gerektiği Varsayımı Aptalca!

“ANNEM DE BABAMDAN UZUN”
Öte yandan Zendaya, “Bu da normal” dedi ve şunları söyledi:

“Annem babamdan daha uzun. Dürüst olmak gerekirse bunu bir sorun olarak hiç düşünmedim çünkü ebeveynlerim her zaman böyleydi, bu yüzden başkalarının umursadığını bilmiyordum. Böyle bir düşünceye sahip değildim.”

The Graham Norton Show programına konuk olan çiftin filmin çekimleri sırasında boy farkının akrobatik sahneleri daha zor hale getirdiği konusunda espri yapmasının ardından hayranlar sosyal medyada çiftin boy farkını tartışılıyor.

Tom Holland: Erkeklerin Kadınlardan Uzun Olması Gerektiği Varsayımı Aptalca!

ARADAKİ FARK AKROBATİK SAHNELERİ ZORLAŞTIRDI
Sahneyi sunucuya anlatan Zendaya, Holland’ın Örümcek Adam olmasına rağmen boylarından dolayı kendisinin ondan önce yere indiğini söyledi. Zendaya “Örümcek Adam’ın bizi bir köprünün tepesinde salladığı ve beni oraya bıraktığı özel bir akrobatik sahne var” dedi ve ekledi:

“MJ’i nazikçe köprüye bırakması ve ondan uzaklaşması gerekiyor. [Ama] boy farkımız yüzünden… Ondan önce yere iniyordum, ayaklarım açıkça ondan önce yere basıyordu.”

Holland ise “Ve süper kahraman benim. Havalı görünmem gerekiyor” ifadelerini kullanmıştı.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap