1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Trabzonspor, Visca’yı KAP’a bildirdi

Trabzonspor, Visca’yı KAP’a bildirdi

featured

Trabzonspor Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Profesyonel futbolcu Edin Visca’nın, Kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

Gümüşdağ, Ağaoğlu ve Visca’dan ortak açıklama!

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Edin Visca yapılan anlaşmanın ardından basın toplantısı düzenledi.

Göksel Gümüşdağ, “Visca için 2 aydır görüşüyoruz. Bugün transferi noktaladık. Ahmet Başkan’a teşekkür ediyoruz. Abdullah Avcı uzun yıllar Visca ile çalıştı, transferde bu durum da etkili oldu. Visca, Trabzonspor’a transferi konusunda yardımcı olmamızı istedi. Biz de nihai kararı bugün verdik. Visca, Başakşehir’in sembollerinden biri. Bu kulübe verdiği, yaşattığı her şey için sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra söz alan Ahmet Ağaoğlu, “Yaklaşık 2 aylık bir süreçti. Transferle alakalı çok şey yazıldı, çizildi. Şu saat itibarıyla neticelendirmiş durumdayız. Bu transferde bize her türlü kolaylığı sağlayan Göksel Gümüşdağ’a teşekkür etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Trabzonspor’dan paylaşım: Kanatlarımıza Dikkat Edin!

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap