1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Üç Kuruş’un Leyla’sı Aslıhan Malbora: Altın bilezik için mühendislik okudu

Üç Kuruş’un Leyla’sı Aslıhan Malbora: Altın bilezik için mühendislik okudu

featured

Dijital bir platformda yayınlanan ‘Dayı Şov’ programına konuk olan oyuncu Aslıhan Malbora, samimi açıklamalarda bulundu.

‘Üç Kuruş’ dizisinde ‘Leyla’ karakterini canlandıran Aslıhan Malbora, dijital platformda yayınlanan ‘Dayı Şov’a konuk oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gıda Mühendisliği okuduğunu söyleyen Malbora, oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu anlattı:

“Küçük bir şehirde büyüdüm. Tüm ailem mühendis. Üniversite çağına geldiğimde oyuncu olacağımı söylesem de ailem beni konservatuvara göndermeye cesaret edemedi. Altın bilezik için mühendislik okudum.”

Malbora ayrıca, Marion Cottillard’a hayran olduğunu belirtti.

Üç Kuruş’un Leyla’sı Aslıhan Malbora: Altın Bilezik Için Mühendislik Okudu

Oyuncu, soyadının da milli mücadele döneminde mal varlığını kaybeden ailesinden geldiğini ifade ederek, ‘mal’ ve ‘alabora’ kelimelerinin birleşip sonradan ‘Malbora’ haline geldiğini söyledi.

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap