1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Üç Kuruş’un setinde kavga çıkardığı söylenen Uraz Kaygılaroğlu, sessizliğini bozdu

Üç Kuruş’un setinde kavga çıkardığı söylenen Uraz Kaygılaroğlu, sessizliğini bozdu

featured

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş’un ekibi yeni yıl yemeği için Gümüşsuyu’nda bulunan bir restoranda buluştu. Yemek öncesi oyunculardan Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Uraz Kaygılaroğlu objektiflere poz verip, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Nesrin Cavadzade’nin dizi yemeğine neden katılmadığına dair ise açıklama yapılmadı. Yüzündeki ruj izleriyle dikkat çeken Uraz Kaygılaroğlu, yönetmen Sinan Öztürk ile kavga ettiği iddiasına da cevap verdi.

“BİRAZ ÖPÜLDÜM”

Yüzündeki ruj izleriyle dikkat çeken dizinin başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu “Evet içeride biraz öpüldüm” diye konuşurken, geçtiğimiz günlerde yönetmen Sinan Öztürk ile tartıştığı ve seti terk ettiği yönündeki haberler in gerçeği yansıtmadığını söyleyerek “Sinan abi beni herkesin içinde dövdü. Çukur ekibinden sağlam bir güruh var arkalarında ama tatlıyla bağlandı. Ben de darp raporu almadım” diye espri yaptı.

Üç Kuruş'Un Setinde Kavga Çıkardığı Söylenen Uraz Kaygılaroğlu, Sessizliğini Bozdu

“SEYİRCİMİZE TERS KÖŞE YAPACAĞIZ”

Ekin Koç ise “Bundan sonraki süreçte hikayemiz hızlanacak. Seyircilerimizi ters köşe yapacağız. Hepsi tetikte olsun” diye konuştu.

Üç Kuruş'Un Setinde Kavga Çıkardığı Söylenen Uraz Kaygılaroğlu, Sessizliğini Bozdu

Üç Kuruş'Un Setinde Kavga Çıkardığı Söylenen Uraz Kaygılaroğlu, Sessizliğini Bozdu

Snob Magazin – Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap