1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ünlü şef Somer Sivrioğlu ve Aslı Sivrioğlu boşandı

Ünlü şef Somer Sivrioğlu ve Aslı Sivrioğlu boşandı

featured

MasterChef yarışmasının jüri üyelerinden olan şef Somer Sivrioğlu’nun eşi Aslı Sivrioğlu, 2019 yılında boşanma davası açmıştı. Boşanmanın nedeni olarak Somer Sivrioğlu’nun program editörlerinden birisiyle yasak aşk yaşaması gösterilmişti.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

Pandemi nedeniyle uzayan boşanma süreci bugün sona erdi. İstanbul 4. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya, Somer Sivrioğlu ile Aslı Sivrioğlu geldi. Gizli görülen duruşma basına kapalı yapıldı.

Ünlü Şef Somer Sivrioğlu Ve Aslı Sivrioğlu Boşandı

Çift anlaşmalı olarak boşandı. Somer Sivrioğlu’nun “Boşanmakta kararlı” olduğunu ifade ettiği, Aslı Sivrioğlu’nun ise nafaka ve tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi.

İki çocuklarının velayeti Sidney’de yaşayan anne Aslı Sivrioğlu’na verildi. Somer Sivrioğlu da belirli günlerde çocuklarını görebilecek. Öte yandan Masterchef’in İtalyan şefi Danilo Zanna da eşi Tuğçe Demirbilek’ten geçtiğimiz günlerde boşanmıştı.

Gözden Kaçmasın

Ünlü Şef Somer Sivrioğlu Ve Aslı Sivrioğlu Boşandı9 yıllık evlilik tek celsede boşandı

#DANİLO ZANNA#TUĞÇE DEMİRBİLEK

Ünlü Şef Somer Sivrioğlu Ve Aslı Sivrioğlu BoşandıAilene sıkı sıkı sarıl Mehmet Şef! Önce Somer Sivrioğlu sonra Danilo Zanna

#MASTERCHEF#SOMER SİVRİOĞLU

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap