1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Uraz Kaygılaroğlu’nun karantinası bitti

Uraz Kaygılaroğlu’nun karantinası bitti

featured
Uraz Kaygılaroğlu'Nun Karantinası Bitti

Koronavirüse yakalanmasının ardından karantina sürecini tamamlayan ‘Üç Kuruş’un başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Gazetecilerle konuşan 34 yaşındaki oyuncu, hastalığı hafif atlattığını söyledi.

Uraz Kaygılaroğlu'Nun Karantinası Bitti

Oyuncu, “Bol bol dinlendim. İlk bir-iki gün dışında zorlandığımı söyleyemem. Umarım kimse yakalanmaz. İnsanın çocuğuna temas dahi edemiyor olması daha zor bir durum aslında” ifadelerini kullandı.

Uraz Kaygılaroğlu'Nun Karantinası Bitti

“KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ”

20222 yılından hiçbir beklentisi olmadığını söyleyen Kaygılaroğlu, “Sete tekrardan çıkmaya başladık. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizimiz beğenildi. Sokaktan aldığımız tepkiler dahi bunu gösteriyor” diye konuştu.

Uraz Kaygılaroğlu'Nun Karantinası Bitti

Öte yandan geçtğimiz hafta Instagram hesabından paylaşım yapan gazeteci Birsen Altuntaş, 10 Ocak’ta yayınlanacak yeni bölüm için sete çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş’un başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu’nun koronavirüse yakalandığını söylemişti. Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın yazdığı dizinin iki yönetmeninin de koronaya yakalandığını ortaya çıkmıştı.

Uraz Kaygılaroğlu'Nun Karantinası Bitti

Sete ara vermek zorunda kalan ve evde karantinada olan başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nu, eski eşi Melis İşiten ve kızı Ada ziyaret etmişti.

Uraz Kaygılaroğlu'Nun Karantinası Bitti

“SANA ÇOK SARILMAK İSTERDİM”

Kaygılaroğlu, kızını kapıda görünce duygusal anlar yaşamıştı. “Sana çok sarılmak isterdim” diyen ünlü oyuncu, kızı Ada ile uzaktan sohbet etmiş; İşiten’in kayda aldığı o anlar büyük ilgi görmüştü.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Teoman 1997 yılından paylaştı
Yorum Yap

Yorum Yap