1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Velayet davasına damga vuran kare! Özcan Deniz, adliye koridorunda dua ederek beklemiş

Velayet davasına damga vuran kare! Özcan Deniz, adliye koridorunda dua ederek beklemiş

featured

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz‘in 2019 yılında boşandığı eşi Feyza Aktan’a 3 yaşındaki oğlu için açtığı velayet davası karara bağlandı. Yaklaşık bir buçuk yıldır süren velayet davasının İstanbul 17. Aile Mahkemesindeki karar duruşmasına Feyza Aktan, Özcan Deniz ve tarafların avukatları katıldı. Özcan Deniz duruşmaya, ağabeyi Ercan Deniz ile gelirken, gizlilik kararı olan duruşmaya basın mensupları alınmadı.

DURUŞMA ÖNCESİ DUA ETTİ

Çocuğunun velayetini almak için çaba gösteren Özcan Deniz’in duruşma başlamadan önce adliye koridorunda beklerken dua ettiği anların görüntüsü ortaya çıktı. Öte yandan Deniz’in duruşmaya koruma ile gelmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Velayet Davasına Damga Vuran Kare! Özcan Deniz, Adliye Koridorunda Dua Ederek Beklemiş

ÇOCUĞUN VELAYETİ ANNEYE VERİLDİ

İstanbul 17. Aile Mahkemesi, çocuğun velayetinin anne Feyza Aktan’da kalmasına karar verdi. Çocuğun anne Feyza Aktan’da kalmasına karar veren mahkeme, Özcan Deniz’in görüş günlerinin ise artırılmasını karara bağladı.

ÖZCAN DENİZ: OĞLUMUN ÜSTÜNDEKİ HAKLARIM DÜZENLENDİ

Duruşma sonrası kendisini bekleyen basın mensuplarına ayaküstü açıklama yapan Özcan Deniz, “Oğlumun yaşı küçük olduğu için hakime hanım olması gerektiği gibi hassas davrandı. Oğlumla görüşme günlerim artırıldı. Oğlumun üstündeki haklarım biraz daha düzenlendi. Oğlumun velayetiyle ilgili verilen kararı hala okumadım, anlayamadım. İçeride çok kısa bir konuşma oldu. Okuyunca daha net anlayacağım. Ne karar verildiğiyle ilgili hala net bir bilgim yok” dedi.

Velayet Davasına Damga Vuran Kare! Özcan Deniz, Adliye Koridorunda Dua Ederek Beklemiş

FEYZA AKTAN: BİTTİĞİNE İNANMIYORUM

Feyza Aktan ise duruşmanın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bir buçuk yılın ardından aslında bir sinir boşalması yaşadım. Hala da kararın farkında değilim, gerçekten bittiğine inanamıyorum. Derin bir nefes almaya ihtiyacım var, o yüzden çok teşekkür ederim.”

Velayet Davasına Damga Vuran Kare! Özcan Deniz, Adliye Koridorunda Dua Ederek Beklemiş

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Ayşen Can’dan ‘Sır-lı Seyir’
Yorum Yap

Yorum Yap