Vodafone Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama

img 612015e9e7c5f
Vodafone Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama

Kurulduğu günden bu yana Türkiye vatandaşlarına sayısız hizmet sunan, vatandaşların kamu devlet dairelerinde işlerinin yürütülmesinde kolaylıklar sağlayan e-devlet sistemi, günümüzde her gün vatandaşlar tarafından en çok ziyaret edilen online sitelerinin başında yer almaktadır. Türkiye vatandaşı olan herkes e devlet sistemi ile merak ettikleri her tür özel bilgilerine sorgulama yaparak ulaşabilme imkanına sahiptirler.
 

Bilgilerini Sorgulamak İsteyen Türk Vatandaşlarınca E Devlet Şifresi Nereden Alınır?

E -devlet şifresi PTT Merkez Müdürlükleri ya da PTT Kurumunun herhangi bir yetkili şubesinden ilk defa şifre alacaklar için 2 TL, herhangi bir nedenle yeniden PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmesi mukabilinde alınır. Bu alınan işlem masrafı dışında yıllık abone vs gibi bir ödeme  söz konusu değildir. E devlet şifresini aldıktan sonra  ilk iş olarak internet üzerinden turkiye.gov.tr  adresine girilerek vatandaşlık numarası ve şifre sisteme tanımlanması yapılır.
   

E -Devlet Sisteminden  Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E-devlet sisteminde kimlik numarası ve şifre tanımlaması yapılıp sisteme  giriş yapıldıktan sonra e-devlet sisteminde sorgulama nasıl yapılır? E devlet sistemine kimlik ve şifre numarasıyla giriş yapan kişi  sistem  üzerinden rahatlıkla istediği konularda( Ceza, Vergi, Tapu, Abonelik, Borç, Alacak  SGK hizmet ve benzeri) yüzlerce işlemi kolaylıkla yapabilirler.
   

E-Devlet Sisteminde Yer Alan Hizmetlerden Vodafone Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama İşlemi  Nasıl Yapılır?

   
E devlet sistemine kimlik ve şifre numarası ile giriş yapılır. Giriş sonrası açılan e-Devlet Kapısı arama sayfasından Vodofone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama  taraması yapılarak Sunulan Hizmetler altında  iki alt başlık Vodofone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama  ve Yeni Mobil Hat Başvuru İşlemleri yer alır.İlgili sayfada yer alan iletişim bilgileri kurum adı Vodofone, web sayfası http://www.vodafone.com.tr adresi tıklanarak Vodofone abonelik işlemi kişisel bilgilerin güvenliği ve işlemin hukuken geçerli olabilmesi için yüksek güvenlikli kimlik doğrulama yöntemi elektronik imza ile diğer işlemler Borç ve Alacak Sorgulama sistem içerisinde Vodofone web sayfasına girilerek gerçekleştirilir.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version