1. Ana Sayfa
  2. Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone Bedava Dakika 2020
1 vodafone bedava dakika 2020
Vodafone Bedava Dakika 2020
Günümüzde milyonlarca kişi konuşma yapabilmek için çeşitli dakika paketlerine yönelmektedir. Durum böyle olunca Vodafone operatörü kullanıcılarına çeşitli dakika paketleri vermektedir. Sizde Vodafone kullanıcıysanız bu konuda kampanyaları takip ederek çeşitli dakika paketlerini yapabilirsiniz. Vodafone tarafından sunulan dakika paketlerinin bazılarına herhangi bir ücret ödemezsiniz. Özellikle paketlerinizin içerisinde yer alan dakika süreleri sizin için yeterli değilse bu konuda bedava dakika paketlerine yönelebilirsiniz. Vodafone bedava dakika paketleri arasında şunlar yer almaktadır;
  • Vodafone operatörü için bedava 500 dakika yapmak istiyorsanız bunun için KAZAN yazarak 4455’e kısa mesaj atabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajlar ücretsiz olmakla birlikte mesajın sonucu sizlere bildirilecektir.
  • Vodafone operatörü tarafından sunulan 542 dakika bedava konuşma dakikasını yapabilmek için 542 yazarak 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mesajlar ücretsizdir. 
  • Vodafone operatörü için bedava dakika yapmak istiyorsanız SURPRIZ yazarak 6666’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone 100 Dakika Kampanyası

Vodafone operatörü için bedava dakika kampanyası arıyorsanız bu konuda 100 dakika kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanya içerisine katılmak için sadece kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bunun için EVET yazarak 3785’e kısa mesaj atabilirsiniz. Mesajlarınız ücretsiz olarak gönderilecektir. Ayrıca yüklenen bedava dakikalarınız için yalnızca Vodafone içi aramalar için geçerlidir. Dakikaların her yöne özelliği bulunmamaktadır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Günümüzde birçok kişi paket yapmasına rağmen dakikaları yetmemektedir. Dakikaları yetmediği zaman bu konuda TL yükleme ihtiyacı hisseden kişilere Vodafone bu konuda avantajlı kampanyalarla gelmektedir. Özellikle paket yapmak için TL yüklemesi yapan kişilere yükle kazan kampanyası geçerli olmaktadır. Bu kampanyaya katılmak için DAKIKA yazarak 4455’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu konuda bilgilendirme mesajında sizin ne kadarlık bir TL yüklemesi yapmanız gerektiği söylenecektir. Bu tutara göre bir TL yüklemesi yaparak bedava konuşma paketi kazanabilmeniz mümkündür.

Vodafone Freezone Bedava Dakika Kampanyası

Özellikle 25 yaş atlı olan kişilerin abone olduğu Freezone ile bedava dakika kazanabilmeniz mümkündür. Bunun için vodafone yanımda uygulamasını indirerek giriş yapınız. 6 Ay geçerli 250 dakika paketini seçerek devam ediniz. Bu şekilde otomatik olarak kampanyaya katılmış olursunuz.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap