1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. WhatsApp sesli mesajlara yeni özellik

WhatsApp sesli mesajlara yeni özellik

featured

WhatsApp uygulamasının iOS sürümünde yeni bir özellik test aşamasında yer alıyor. Sesli mesaj kaydederken bir dalga formu gösteriliyor. Şimdi şirket, sesli mesajınızın sohbete gönderildiğinde tam olarak şeklini gösteren bir özellik üzerinde çalışıyor.

WABetaInfo’ya göre, bu özellik iOS uygulamasının 2.21.240.18 sürümündeki beta kullanıcıları için gösterilmeye başlandı. Yine de şu anda belirli test kullanıcıları deneyebildiğinden küresel olarak kullanıma açılmadı.

Whatsapp Sesli Mesajlara Yeni Özellik

Şimdi WhatsApp, 2.21.240.18 sürümüyle sohbet balonları için ses dalga biçimlerini geri getirme kararı aldı. WABetaInfo, bu özelliği şu an çalışırken görmenin zor olduğunu belirtti. Kaynağın açıklamaları şu şekilde:

Belirli beta test kullanıcıları artık sohbet balonlarında ses dalga biçimlerini görebiliyor. Bu özellik WhatsApp hesabınız için etkinleştirilmişse ses kayıtlarınız için ses dalga biçimlerini görebilirsiniz. Ancak, birinden ses kaydı aldığınızda dalga biçimleri görünmeyebilir.

KAYNAK: SHİFTDELETE, HABER7

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap