1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Yalancı nerede çekiliyor? Yalancı uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi kentte ve ilçede çekiliyor? Mesken ve okul nerede? Dizi hangi diziden uyarlama?

Yalancı nerede çekiliyor? Yalancı uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi kentte ve ilçede çekiliyor? Mesken ve okul nerede? Dizi hangi diziden uyarlama?

featured

Yalancı dizisi nerede çekiliyor? Yalancı dizi çekimleri nerede yapıldı? Yalancı hangi vilayetimizde çekiliyor? Dizideki yerler nerede? Yalancı hangi kentte çekiliyor? Yalancı nerede çekiliyor? Yalancı uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi kentte ve ilçede çekiliyor? Mesken ve okul nerede? Dizi hangi diziden uyarlama? Yalancı nerede çekiliyor? Yalancı dizisi hangi vilayette ve ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı? Yalancı nerede çekiliyor? Yalancı dizisi hangi vilayette ve ilçede çekiliyor? Dizideki konut ve okul nerede? Çekimler nerede yapıldı?

YALANCI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show TV’nin yeni dizisi Yalancı dizisinin nerede çekildiği hakkında resmi bir açıklama mevcut değildir. Ancak birtakım kaynaklara nazaran dizinin İstanbul’un farklı yerlerinde çekildiği düşünülmektedir. Şimdi nerede çekildiği hakkında resmi bir bilgi mevcut değildir. Senaryo itibariyle dizinin birçok farklı yerde çekileceği düşünülüyor.

YALANCI DİZİSİ KONUSU NE?

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Buyruk ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de hayli vakittir hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Ortalarındaki çekim, onları evvel bir arada çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Günahsız bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlara karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

YALANCI DİZİSİ UYARLAMA MI?

Show TV’de yayınlanan Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı Yalancı dizisi İngiliz dizisi Liar’dan uyarlandı.

YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Burçin Terzioğlu : Deniz Sungur

Salih Bademci : Mehmet Buyruk Gürsoy

Hazal Türesan : Yasemin Aytekin

Cemal Toktaş : Murat Özdal

Şahin Irmak : Okay Aytekin

İmer Özgün : Canan Ocakçı

Murat Kılıç : Erdal Numanoğlu

Serkan Tınmaz : Arif Ocakçı

Efsane Odağ : Görkem Bilgen

Fatih Berk Şahin : Doruk Gürsoy

Buyruk Çubukçu : Ahmet Bilgen

Hikayesi Özyürek : Lorin

Ozan Ayhan : Yavuz

Gizem Soysaldı : Tuğba

Mesut Yılmaz : Ali

Tabiat Karakaş : Ayaz

Sema Çeyrekbaşı : Türkan

Özgür Şahin : Serkan

Mihrimah Selin Vardar : Derin

Yorum Yap

Yorum Yap