1. Ana Sayfa
  2. Banka

Yapı Kredi Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Yapı Kredi Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?
yapi kredi emeklilere ne kadar promosyon veriyor
Yapı Kredi Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Yapı Kredi Bankası emekli maaşını taşıyanlara, emekli paketi kapsamında sunduğu avantajları açıkladı. Açıklanan avantajlar ve promosyonlar, emeklilere uygun avantajlar sağlıyor.

Emekli Maaşı Promosyonu Ne Kadar?

Banka, emekli maaşını almak için kendisini seçen emeklilere 1500 TL’ye varan promosyon veriyor. Mevcut emekliler ve yeni emekli olacaklar bu promosyondan faydalanabiliyor. Banka, 1500 TL emekli promosyonunun yanı sıra, emeklilere çeşitli fırsatlar ve uygun avantajlar da sağlıyor.

Promosyondan faydalanabilmek için, bankaya 3 yıllık maaş alma taahhüdü verilmesi gerekiyor. Aylık gelir 1500 TL’ye kadar olanlar için 1000 TL promosyon, aylık geliri 1500 ve 2500 TL arasında olanlar için 1250 TL ve 2500 TL’nin üzerinde geliri olanlar için 1500 TL nakit promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor.

Emekli Maaş Promosyonuna Ek Fırsatlar

Banka, 1000 TL promosyonun yanı sıra, emekli paketi kapsamında çeşitli avantajlar da sağlıyor. Yapı Kredi Bankasını tercih eden emekliler; internet şubesi, mobil şube ve ATM’ler aracılığı ile yaptıkları havale, EFT işlemlerine ücret ödemiyor. Yapı Kredi Bankasına ait ATM’lerden günlük 3000 TL limit ile nakit çekim yapılabiliyor.

Medline acil sağlık üyeliği de sağlayan banka, bu üyelik kapsamında doktorlu ambulans ve telefon aracılığı ile tıbbi müdahale gibi hizmetleri müşterilerine sağlıyor. Vadeli hesap açmak isteyen emekliler için 6 ay süre ile hoş geldin faizi veriliyor. Bunun yanı sıra, Yapı Krediyi tercih eden emekliler için en alt seviye faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilme avantajı sağlanıyor.

Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredinin sunmuş olduğu avantajlı emekli promosyonundan yeni emekli olanlar veya mevcut emekliliği olan kişiler yararlanabilir. Yeni emekli olacak kişilerin form doldururken, tercih olarak Yapı Kredi bankasını yazmaları gerekmektedir. Maaşını Yapı Krediye taşıyacak olan kişiler; Yapı Kredi mobil şube ve Yapı Kredi bireysel internet şubesi üzerinden yapabilecekleri gibi, müşteri iletişim merkezi aracılığı ile de yapabiliyor. Bunun yanı sıra, ATM’ler ve banka şubeleri vasıtası ile de maaş taşıma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. 3 yıl boyunca emekli maaş alma taahhüdü verildiği takdirde, tüm promosyonlar yararlanma hakkı kazanılıyor

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap