1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Yardımcı arayan oyuncu Celil Nalçakan’ın iş ilanında istediği kriterler ve maaş dikkat çekti

Yardımcı arayan oyuncu Celil Nalçakan’ın iş ilanında istediği kriterler ve maaş dikkat çekti

featured

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde başrol oynayan Celil Nalçakan, sosyal medya hesabından bir iş ilanı verdi. Nalçakan, işlerinde kendisine yardımcı olması için aradığı kişi de birçok kriter sıraladı.

“AYLIK ÜCRET 5.500 TL”

Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı iş ilanında “Haftada 6 gün, günde 12 saat çalışacak sigara ve içki içmeyen, Beşiktaş’ta oturan, Beşiktaşlı ve ehliyetli 35 yaş üstü yardımcı arıyorum. Aylık ücret 5.500 TL” yazarak bir de iletişim bilgisi bıraktı.

Oyuncunun kriterleri ve vereceği ücret ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Yardımcı Arayan Oyuncu Celil Nalçakan'In Iş Ilanında Istediği Kriterler Ve Maaş Dikkat Çekti

CELİL NALÇAKAN KİMDİR?

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas’ta dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük Esra isminde bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu’na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesi’nde Turizm Otel İşletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Türvak’ın sınavını kazandı ve İstanbul’a yerleşerek burada oyunculuk eğitimine devam etti.

Yardımcı Arayan Oyuncu Celil Nalçakan'In Iş Ilanında Istediği Kriterler Ve Maaş Dikkat Çekti

Kameralar karşısına ilk kez 2006 yılında yayınlanan Sıla dizisi ile geçti. Hanımın Çiftliği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş ve Vicdan, Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde rol alan Celil Nalçakan şimdilerde Kardeşlerim dizisinde oynuyor.

Yardımcı Arayan Oyuncu Celil Nalçakan'In Iş Ilanında Istediği Kriterler Ve Maaş Dikkat Çekti

Yardımcı Arayan Oyuncu Celil Nalçakan'In Iş Ilanında Istediği Kriterler Ve Maaş Dikkat ÇektiCelil Nalçakan ve kardeşi

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Oyuncu Hazal Kaya, ikinci kez hamile olduğu iddiasını yalanladı
Yorum Yap

Yorum Yap