1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Yargı’nın son bölümü heyecanlı bir final sahnesiyle sona erdi

‘Yargı’nın son bölümü heyecanlı bir final sahnesiyle sona erdi

featured

Hikayesiyle televizyon ekranlarına yepyeni bir soluk getiren Yargı’ dizisinin dün akşamki bölümü izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Dürüstlüğünden ödün vermeyen Ilgaz (Kaan Urgacıoğlu), Ceylin’e babasının geçmişte Zafer’in (Ali Seçkiner Alıcı) hapse girmesinde payı olduğunu itiraf etti. Ilgaz’a hislerini açmasının ardından bu gerçekle yüzleşen Ceylin büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, ikilinin konuşması izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. İyice başı sıkışan Çınar (Arda Anarat) çareyi dedesi Merdan’da (Cezmi Baskın) ararken, Zafer’in kayıp bedeni ile ilgili gizem giderek büyüdü.

Yekta (Uğur Polat) ile Pars (Mehmet Yılmaz Ak) ise Engin’i zapt etmenin yollarını aramaya devam etti. Bölüm finalinde Şahver’in (Ayşenil Şamlıoğlu) kitabını okuyan Engin’in başına ne geldiği gizemini korurken, ‘Yargı’ sürükleyici hikayesiyle izleyenlerin merakını artırmaya devam ediyor.

'Yargı'Nın Son Bölümü Heyecanlı Bir Final Sahnesiyle Sona Erdi

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Yargı, dün akşamki bölümüyle TOTAL’de 7.55 izlenme oranı ve 17.64 izlenme payı, AB’de 9.33 izlenme oranı ve 22.61 izlenme payı, 20+ABC1’de 9.71 izlenme oranı ve 20.84 izlenme payı elde etti. Sosyal medyanın gündemine oturan dizinin bölüm etiketi olan #Bedel ile beraber #yargı etiketi de kullanılarak Twitter’da binlerce tweet atıldı.

Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı, her pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Son dakika: Merkez Bankası, 10 Aralık'ta piyasaya yaptığı üçüncü müdahalede 687 milyon dolar sattı
Yorum Yap

Yorum Yap