1. Ana Sayfa
  2. İş İlanları
  3. Yıldız Teknik Üniversitesi lise mezunu Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacak!

Yıldız Teknik Üniversitesi lise mezunu Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacak!

featured

Yıldız Teknik Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 34 sözleşmeli personel alımı devam ediyor. Yayınlanan ilan ile başvuru şartlarından tarihine kadar tüm detayları açıklayan kurum, en az 65 KPSS puan şartı arıyor. Kurum en az lise mezunu adaylar arasından Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi istidamı için başvuru sürecini başlattı. İşte YTÜ personel alımı detayları…

SON BAŞVURU NE ZAMAN?

Yıldız Teknik Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alımı başvurusu 20 Aralık 2021 tarihinde başlayıp, 3 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

YTÜ 2022 personel alımı başvurusu üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla gerçekleştirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları sağlıyor olmak.

2. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

3. Üniversitemizin tüm yerleşkelerindeki iç ve dış mekânlarda vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

4. Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması.

5. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

6. Görev tanımında belirtilen görevin devamlı yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak. (Görev tanımlarına www.prs.yildiz.edu.tr web adresinden ulaşılabilir. )

RESMİ İLAN METNİ

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap