1. Anasayfa
 2. Astroloji

Yıllık Burç Yorumları

Yıllık Burç Yorumları

Yıllık Burç Yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık, Kova burcu için bu yıla dair tüm detayları açığa çıkarıyor. Duygular, aşk ilişkileri, iş hayatınız ve maddi durumunuzla ilgili merak ettiğiniz her şey burç yorumlarında…

Yıllık Burç Yorumları KOÇ BURCU

İçinize yük olmuş bütün gereksiz düşüncelerden kurtulacağınız, kötü geçen senelerin ardından nihayet nefes alacağınız bir insan olmaya hazır olun sevgili Koç’lar. Hayatınız da ikinci planda olmayı sevmeyen bir insan olarak son zamanlar da potansiyelinizin çok altında kalmışsınız. Bu seviye başka insanlar için ulaşılmaz gözükse de sizin için dip seviyedir. İnsan kendine yakışanı yaşamalı bu hayatta. Netice de 3’ü görmüş bir insanı 2 ile memnun edemezsiniz.

Burç Yorumları yılı fazlasıyla neşeli, hareketli ve mutlu bir Koç göreceğimizi umuyorum. Zaman ilerledikçe ayağı yere tam basan ve aldığı kararlar da başarı sağlayan güçlü bir koç olacaksın. içinde bulunduğumuz yılın geçen sene aksine çok enteresan bir yıl olacak sizin için. Olumlu birçok etki koç burcunun üzerinde dolanıyor. Bu etkilerden birisi de aşk hayatınız. Çözemediğiniz sorunlarınız son buluyor diyebilirim. Çünkü aşk hayatın da talih tam anlamıyla Koç burcunun üzerinde. Yeni yılın ilk 3-4 ayı hayatınıza giren yeni arkadaşlıklar yalnız kalma hissiyatınızı azaltacak, size iyi gelecek ve sizin için bir ikram olduklarını anlayacaksınız. İlerleyen aylar da agresifliğiniz başınıza dert açabilir. Aman dikkat edin bu yıl biraz ehlileşmeniz gerek.

Genel olarak bu yıla baktığımız da insanlar tarafından çokça değer gördüğünüz, özlendiğiniz ve anlaşıldığınız bir yıl olacak. Tadını çıkarmaya bakın. Güzel seneleriniz olsun.

Yıllık Burç Yorumları BOĞA BURCU

Sevgili Boğa’lar, inişli çıkışlı bir yıl olacak gibi gözüküyor. Hem aşk hayatınız da hem de iç dünyanız da içi içine sığmayan, heyecan arayan dürtüleriniz sizi rahat bırakmayacak gibi.. Nisan ayından sonra bu duyguları daha da yaşayacaksınız benden söylemesi. Eğer hayatınız da zaten birisi varsa o kişinin size tekrar aşık olmasına hazır olmalısınız. O kişi kendisini şu zamanlar da dünyanın en şanslı insanı görebilir.  Etrafınızdakiler size hayran gözlerle bakmaya devam ediyor sayın Boğa’lar. Burç Yorumları da daha da göz kamaştıracak görünüyorsunuz. Dikkat edin nazar değmesin.

Maddi konularda savurgan olabilirsiniz daha kontrollü harcarsanız ay sonuna rahat çıkarsınız. bu yıl maddi açıdan şakaya gelmez tedbiri elden bırakmamalısınız. Seyahat etme arzunun sizi ele geçirebilir, küçük kaçamaklar yaparak yeni yerler görebilirsiniz. Gittiğiniz yer de sıkıntılarınızdan arınıp deşarj olacağınızı düşünüyorum. Sevdiğiniz insanlarla geçireceğiniz en güzel yıllardan birisi olsun bu yıl! Sağlıcakla kalın..

Yıllık Burç Yorumları İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler, bu yılda da ikilimde kalmayıp, ileriyi daha net görebileceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Kafa karışıklığı artık geçmişte kaldı. Tek geçmişte kalan bu olsa yine iyi sizi anlamayan ve sizi önemsemeyen insanlar da kalıyor. O yüzden bu yılın ilk ayların da bazı vedalar yaşayabilirsiniz. Israrla istediğiniz birçok konunun size saadet getirmediğini gördünüz. Bundan sonra ki kararlarınızda aceleci davranmak yerine daha emin adımlar atarsanız sonuçtan siz de memnun kalacaksınız.

Size aktarmam gereken bir konu da bu yılın 4. Ayından sonra mazi de kalmış konular açılabilir, canınızı sıkabilir. Size şunu söylemeliyim ki, geçmiş geçmişte kaldı ve geçmişe gidildiğinde kaybedeceğinizi bilmelisiniz. Sizi üzmelerine izin vermeyin sevgili ikizlerim.

Burç Yorumları da sizi sürprizler de bekliyor. İyi veya kötü çok şaşıracağınız anlar bekliyor sizi. Beklenmedik olaylara karşı duruşunuzu merak ediyorum açıkçası. Genel olarak bakarsak bu yılda siz de bir rahatlama ve olgunlaşma görüyorum. Güzel seneleriniz olsun. Hoşça kalın..

Yıllık Burç Yorumları YENGEÇ BURCU

Yeni başlangıçların ve yeni sayfaların yılı olacak bu yıl sizin için sevgili Yengeçler. Bu yılın size ilaç gibi geleceğinden eminim. Her insanın hayatın da dönüm noktası vardır. Siz o anı bu yılda yaşayacak gibisiniz. Şunu söylemeliyim ki, geçmişin can sıkan konuları bırakan, kendini geliştiren, birçok şey öğrenen ve yeni yerler keşfeden bir yengeç göreceğiz bu yıl.

Bu dönem de hayatınıza giren insanlara dikkat edin. Sizi hayal kırıklığına uğratabilirler. Korumacı ve sahiplenici yapınızdan dolayı sevdiklerinizle birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Nisan 24’den sonra oluşan moral bozukluğunuz gidermek adına seyahat etme arzusuna kapılabilirsiniz. Gidip bir yerler görüp deşarj olabilirsiniz. Bununla beraber çok konuşulan ve ilgi gören biri olduğunuz için bu dönem de kulaklarınızın çınlaması muhtemel. Aşk hayatınızdaki değişimlerle birlikte içinde bulunduğumuz yıl birçok değişikliği beraberinde getirecek. İlk 6 ay sıkıcı geçse de sonraki aylar da manevi olarak rahatlamadan dolayı bu tür olaylar sizi yormayacak. Kalbiniz gibi bir yıl olması temennimle, hoşça kalın..

Yıllık Burç Yorumları ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sağlığınızın, keyfinizin yerinde olacağı bir yıl sizi bekliyor diyebilirim. bu yılı da hayatınıza yeni insanlar dahil ederek onlarla keyifli vakitler geçireceğiniz zamanlar olacak. Zaman zaman ufak tatsızlıklar olsa da siz onları en az hasarla atlatacaksınız. Mutluluğunuzun bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Aşk hayatınıza gelirsek mevcut bir ilişkiniz varsa onu ileri boyutlara taşıyacak, sağlam adımlar atacaksınız beraber. İlişkisi olmayan Aslan’lar için ise yabancı birisine ya da yurtdışında yaşayan eski bir tanıdığa gönülleri kaptırabilirler.

Şunu belirtmeliyim ki, dışarıdan gizlediğiniz içinizi çok iyi bilirim. Fakat bu yıl dışarıya gizlemekten çekinmeyeceğiniz bir yıl yaşayacağınızın garantisini verebilirim. Sadece geçmişi bir anlık düşünün ve yaptığınız hataları bir daha yapmamak adına kendinize söz verin. Hatta şunu da söyleyeyim, Mart 25’den sonra düştüğünüz ufak tefek yanlışları bahtınız toparlayacak. Birtakım eleştiriler canınızı sıkacak gibi gözüküyor ama buna izin vermeyin. İnsanlara çok laf düşmez. Son söze gelirsek bu yıl çok çok kıskanıldığınız ama hiç umursamadığınız bir yıl olacak. Keyfinize bakın..

Yıllık Burç Yorumları BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hayatınızın büyük ölçü de değişeceği bir yıla hoş geldiniz. Öncelikle geçtiğimiz yıldan kalan birtakım kırgınlıkların son bulacağını ve insanlarla daha enerjik ve pozitif zaman geçireceğin bir yıl olacağını söyleyebilirim. Sizi bu yıl da sadece sevdikleriniz motive edebilecek. Yani yalnız kalma gibi bir lüksünüz yok.

bu yıl da aklınıza gelecek her şey de standartlarınız artacak. Giriştiğiniz bir işte başarı sağlayıp maddi kazançlar elde edeceksiniz. Bu yıla daha çok “kazanç yılı” diyebiliriz. Çevrenizden canınızı sıkan yorumlar alsanız da kulak vermeniz faydalı olabilir, maddi konu da insanların tesiri oldukça önemli gözüküyor. Gereksiz ego yarışına giren kişiler hariç tabi ki. Onlara hiç olduklarını gösterirseniz kafanız rahat eder. Arada yaşamaktan sıkılmış gözüküyorsunuz. Netlik lazım. Hangi konu da kendinizi eksik hissediyorsanız onu tamamlamanız gerek. 6. Aydan sonra gelen tanışmalara şüpheci yaklaşmalısınız farklı olacak gibi gözüküyor. Durum bundan ibaret sevgili Başaklar, hoşça kalın..    

Yıllık Burç Yorumları TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatınıza kuş bakışı incelediğiniz de yaşadığınız kırgınlıkları, pişmanlıkları, hayatınızın dönüm noktalarını görün isterim. Sadece görmekle kalmayıp bunların birçoğunu değiştirebilme ve iyileştirebilme şansınızın bu yılda olduğunu da.. bu yıl da keşke dememek adına ilk ay da geçmişi düşünüp aynı hataları tekrar tekrar yapmamak adına büyük ders çıkarmalısınız.

bu yıl hayatınız da değişimin yılı. Siz insanın aynası gibisiniz Teraziler. Kendinize kızmayın. Eminim ki bu yıl bittiğin de kendisinden şikayetçi olan değil de kendisiyle gurur duyan bir Terazi göreceğiz. Aşk hayatınızın ve aileniz konusuna değinirsek zihinsel olarak rahatlayacağınız ve keyif alacağınız bir yıl olacak. 6. Aydan sonra sizin canınızı sıkan tek şey kararsızlığınız olacak. Acele etmeden üzerine düşünerek doğru adımlar atarsanız ufak hasarla bu dönemi de atlatacaksınız. Son olarak bu sene hayatınıza girecek birkaç kişi kalıcı olarak hayatınız da yer edinecek ve sadece ölürken hayatınızdan çıkabilecek diye düşünüyorum. Sağlıklı günleriniz olsun.

Yıllık Burç Yorumları AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, 365 gün boyunca dinamik, heyecanlı, yoğun ama beraberinde huzurlu geçecek bir yıl sizi bekliyor diyebilirim. Hayatınızın her alanında yoğunsunuz dinlenmek nedir bilmeyen siz akrepler bundan da keyif alıyorsunuz. bu yılın en talihli burcu siz görünüyorsunuz. Bunalıma giren ve çevresine saran Akrep artık geçmişte kalıyor.

Aşk konusunda yüzün güleceğe benziyor, benden söylemesi. Bu yıl da kısmet konusunda bir eksikliğinizi göremiyorum. Örneğin bu yılın 4. Ayından sonra hayatınıza girecek insanlarla daha mutlu olacaksınız. Bu insanlar diğerlerinin aksine çekingen değil, arkanızdan iş çevirmeyen ve haset etmeyen tipler. Bu insanlar size daha çok destek olacak gibi gözüküyor. Bu yıl sert yapınızdan biraz uzaklaşıp yumuşak bir hal alsanız size çok yakışacak. İşin özü bu sene güzel bir sene olacak sevgili Akrepler. Yoğun olsanız da yoğunluğunuz keyif verici alanlarda olduğu için tatmin olacaksınız. Sert ama özünde vicdanlı olan Akrep’ler, iyi seneler dilerim.

Yıllık Burç Yorumları YAY BURCU

Sevgili Yay’lar, eğri oturup doğruyu konuşmak gerekirse bu sene çok iyi bir sene olacak, kral günler yaşayacaksınız dersem yanlış olur. Size karşı dürüst olmak isterim. Bu sene geçmiş yıllara nazaran daha iyi bir sene olacak gibi. Bu sene 1. aydan 6. aya kadar adım attığınız her konu da büyük gayret göstermelisiniz. İşinizi şansa bırakma gibi bir lüksünüz yok. Akıllılık etmelisiniz ve tembellikten uzak durmalısınız. Çünkü ilk aylar da aldığınız her kararın mükafatını diğer aylarda alacaksınız.

Eylül ayından sonra gelecek aşk, aile, maddi ve manevi konular da olumlu anlar yaşanacak. Eylül ayına gelene kadar biraz sabır gösterseniz iyi olacak. Aşk konusuna tek değinmek gerekirse, son aylar da hayatınıza girecek insanla bir beraberliğiniz olacak. Bu beraberlik uzun vadeli gözüküyor. Kendinizi dizginlemeniz gereken konular olacak, lütfen uçta olan tutkularınızdan uzak durun bu aylarda. Tutkunuzu gidip daha ahlaki alanlarda kullanın. Velhasıl bu yıl ipler sizin elinizde, her şeyin en iyisini hak ettiğinizi ve her şeyin güzel olacağını umut ederek yaşayın. Sağlıklı günler dilerim.

Yıllık Burç Yorumları

Yıllık Burç Yorumları OĞLAK BURCU

Her şeyin bir mükafatı vardır bu hayatta, bu yıl sabretmenin meyvesini almaya hazır olun sevgili Oğlak’lar. Hiç abartmayacağım bu yıl her konu da talihli olduğunuz bir yıl. Nerden tutsanız talih peşinizi bırakmayacak. Aşk, aile, dostluk, sağlık, para hemen hemen her konu da sizi mutlu edecek anlar yaşanacak. İnsanlarla olan diyaloglarınız da sert yapınızı biraz yumuşatacak gibisiniz.

Yani odun yapınız gidecek yerine biraz daha naif, güler yüzlü ve her şeyden keyif alan bir Oğlak gelecek. Yani romantikleşeceksiniz. Kendinize bazen siz de çok şaşıracaksınız. Bu yıl nişan, evlilik gibi güzel merasimler gözüküyor. Evliyseniz de aşk ve sevgiyi zirveye taşıyacak gibisiniz.

Şuna da değinmeliyim ki, yılın ilk 2-3 ayı kazalara dikkat etmelisiniz. Kaza diyorsam her yönden düşünmelisiniz. Hayatınıza almamanız gereken bir insanı almak bile bazen kaza olarak gözükebilir. Bu yıl sizin yılınız, tadını çıkarmaya bakın. Çok mu çok hak ettiniz. Sağlıcakla kalın..

Yıllık Burç Yorumları KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bu yıl da monotonluğa veda etmenin vakti geldi. Artık daha eğlenceli bir hayata merhaba demelisiniz. Bu yıl can sıkıcı geçmişi geçmişte bırakıp, sıradanlıktan uzaklaşıp, yeniliklere açık olacağınız bir yıl. Artık kafanızı meşgul eden kaygılardan uzaklaşmanın vakti geldi. Böyle devam ederseniz hastalanacaktınız, Allah korudu diyelim. Size bu yıl yeni dostluklar lazım. Sizi, siz anlatmadan anlayan, her daim yanınızdaymış gibi hissettiren ve en önemlisi sizi siz olduğunuz için seven dostlardan bahsediyorum. Aslında hepimizin ihtiyacı var değil mi böyle dostluklara, menfaatsiz ilişkilere..

Sizi bu yıl daha seçici görmek isterim. Çünkü aceleniz yok. Bu yıl birçok kişiyle muhatap olacaksınız. Zaman zaman agresifliğiniz üzeriniz de olsa da iç huzurunuz için daha sakin kalmalısınız. Aşk hayatınız da birtakım tatsızlıklar yaşanabilir Şubat 15’den sonra sakin kalıp, alttan alarak şubat ayını en az hasarla atlatabilirsiniz. Gelelim bu yılın tadını çıkaracağınız anlarına. Bu sene değişim size yarayacak gözüküyor. Kendinizi daha iyi hissedeceğinize eminim. Bahtınız da sizin gibi güzel olur inşallah. İyi seneler..

Yıllık Burç Yorumları BALIK BURCU

Sevgili Balık’lar, yaşamaktan keyif aldığınız, bardağın her zaman dolu tarafını gördüğünüz, duygularınıza yenik düşmeyip mantıki kararlar aldığınız bir yıla hazır olun. Bu yıl diğer senelere nazaran sizin için çok farklı olacak. Hep kaybeden bir balık olmak mazi de kaldı artık. Ben size çok güzel tavsiyelerle geldim. İç dünyasın da derin duygulara dalan, o derinlikler de kaybolan bir Balık göremeyeceğiz bu sene. Bu yıl size aktif ve samimi olmak dışında başka bir şey yakışmayacak.

Siz yalnız kalmaktan hoşlanmayan, ilgiyi ve alakayı çok seven birisiniz. Bu yüzden de çevrenizdeki insanlarla ayrı kalma gibi bir lüksünüz yok. Fakat bu yıl birkaç insanı hayatınızdan eleyecek gibisiniz. Eski bir balık olsanız buna üzülürdünüz ama takmayacaksınız.  Aşk konusuna gelirsek bolca sürprizli bir yıl olacak gibi. İlişkinizi bir üst safhaya taşıyacak, güzel bir merasimle taçlandıracaksınız. Bu yılı kendinize zehir etmeyeceksiniz. Güzel günlere hazır olun sevgili Balık’lar..

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir