1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

Turkcell Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama

Turkcell Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama
7

Turkcell Abonelik, borç ve alacak sorgulama e devlet kapısı üzerinden kişi ya da kurumsal firma telefon faturası, tv faturası, internet ve benzeri abone, fatura işlemleri sorgulama ile ilgili işlem yapabilmek için öncelikle online e devlet ana sayfasında bulunan giriş ekranına TC kimlik numarası ve şahız ya da firma için belirlenen şifreye girilmelidir.

Kişi ve ya kurumsal bir firma yetkilisi kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonda Turkcell Abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemini kolay bir şekilde yapabilme imkanına sahiptir. Kişi ya da kurumsal firmanın yeni, geçmiş senelere ait borcunun yanı sıra daha evvel yapılan fazla ya da eksik hatalı fatura ödemelerden dolayı ortaya çıkan hatalı faturalarının bilgisine erişebilir ve aynı zamanda abonelik işlemlerini de yapabilir.

Turkcell Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama

Günümüzde bütün Türk vatandaşlarını yakından ilgilendiren E-devlet sistemi, halka sunduğu pratik hizmetleri ile her geçen gün daha da ilgi görüyor. Durum böyle iken, vatandaşlar ve kurumsal ya da bireysel firmalar da tüm resmi işlemlerini bu e devlet sitesi üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Türkiye’de en çok tercih edilen ve hem kurumsal hem de bireysel abone sayısı gittikçe artan Turkcell kurumu da e devlet üzerinden abonelerine kolaylıklar sağlamaya başladı. Bir Turkcell abonesi e devlet üzerinden tv, internet ile ilgili fatura sorgulama işlemlerini yapabilme imkanına sahiptir.

Turkcell Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pek çok kişiyi ve kurumsal firmayı ilgilendiren fatura sorgulama işlemi nasıl yapılır hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, çok kolay ve pratik bir işlemdir demek doğru olur. Kişi ya da firma yetkisi gereken tek şey E-devlet ya da Turkcell ana sayfasına internet aracılığı ile girmek ve akabinde, giriş için istenilen kurumsal ya da bireysel TC numarası ve şifreye doğru bir şekilde girmesidir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

 1. Turkcell hattı kullanan biri olarak bunları bilmiyordum öğrenmiş oldum

 2. Bu bilgiler benim çok işime yaradı bunun için size teşekkür ederim

 3. 03/12/2022

  Çok güzel bir haber olmuş makaleleriniz güzel

 4. 03/12/2022

  Çok güzel bir haber olmuş

 5. 03/12/2022

  Çok iyi bir haber olmuş

 6. Allah bu siteden razı olsun mükemmel bir site bu sitede her şeyi öğrendim çok güzel bir site helal olsun

 7. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler sayenizde bilgi sahibi oldum emeğinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir