1. Anasayfa
 2. Astroloji

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak
Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak
16

Boğa erkeğini peşinden koşturmak isteyen birçok kadın ilk olarak nasıl bir yol izleyeceklerine karar vermeden önce boğa burcu erkeğinin karakteristik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Bu erkeklerin hem ilişkilere hem de romantizme karşı olan bakış açılarını bilmek, boğa burcu erkekleri ile ilişki yaşamanın daha kolay bir hal almasına yardımcı olur.

Boğa erkeğini kıskandırmak ile işe başlayanlar he ne kadar başarılı olacağım umudu ile bu yola çıksalar bile tüm detaylar bilinmeden hareket edilmesi birçok şeyin sorun olmasına neden olacaktır. Bu yüzden bir erkeğin ilgisini çekmek için harekete geçmeden hemen önce nasıl bir karakterde olduklarını, nasıl zaafları olduğunu ya da olaylara karşı bakış açıları gibi birçok konuyu bilmek gerekir. Bu sayede istenilen sonuçlara ulaşmak daha kolay bir hal alabilir.

Boğa Burcu Erkeğinin Zaafları

Boğa burcu erkeğinin zaafları eper bilinirse o zaman bir erkeğin kalbini çelmek daha kolay bir hal alabilir. Genel olarak bu erkeklerin en büyük zaafları yemek yemeye karşı olan düşkünlükleri olarak bilinirken bir de yüksek libidolarının olması denilebilir.

Boğa erkeğinin aklında kalmak için yapılması gereken belirli başlı şeyler vardır. Bunların başında aslında birçok burç erkeği için önemli konular arasında yer alan bir durumdur. Kadınlar ne kadar bakımlı ve zarif olursa erkeklerin kalbini o kadar baştan sona kadar etkileyebileceklerini bilmek gerekir. Daha çok zevk sahibi kadınlardan hoşlanır demek de doğru olacaktır.

Boğa Erkeği Neden İlgisiz Davranır?

Boğa erkeği neden ilgisiz davranır birçok kişinin aklında yer edinen konulardan bir tanesidir. Her ne kadar bunun net cevapları aranıyor olsa bile bu durumun kişiden kişiye göre değişiklik göstereceğini bilerek hareket etmek gerekir. Yani boğa burcu bir erkek ile flört eden kadınların ilgisiz davranmasının ana nedeni bir burç ile alakalı değildir. Sadece kendileri ya da size karşı böyle bir durum gözlenebilir.

Boğa erkeğine ilgisiz davranmak gibi özellikleri olsa bile bu durum sadece burçlar ile sınırlandırılmamalıdır. Burçlar sadece insanların davranışları hakkında ufak ip uçları vererek, daha rahat anlaşılmalar olmasına yardımcı olur. Bu yüzden de tek bir şeye bağlı kalarak hareket etmek yerine, daha çok kişilerin bu konu altında yatan temellerini düşünmek gerekir.

2 Defa Alkollü Araç Kullanma Cezası Mahkeme Kararları yazımız da ilginizi çekebilir.

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak
Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak

Boğa Erkeğine Yapılmaması Gerekenler

Boğa erkeğine yapılmaması gerekenler de oldukça önemli bir konudur. Her ne kadar kişiler arası değişiklik gösteren bir konu olsa bile bu burca sahip erkeklerde ortak olarak belirli konulara dikkat etmek gerekir. En çok başka insanlar ile aralarında kıyaslama durumları meydana geldiği zaman onlar adeta çekilmez bir hal alırlar. Daha çok rakipsiz olmayı sevdiklerini bilmek gerekir. Bunların yanı sıra genel olarak yapılmaması gereken konular incelenecek olduğu zaman;

 1. Başka erkeklere karşı ilgili davranışlar sergilemek
 2. Erkeklerin cinsel isteklerine direk yanıt vermek yerine onları ret etmek ya da süründürmek
 3. Gereksiz bir şekilde tavır atmak, trip atma davranışlarına girmek
 4. Sürekli olarak kendilerinin işlerine karışmaya başlamak
 5. Olduk olmadık her türlü mesele için sorun çıkararak, tartışmalarda bulunmak
 6. Sevgileri tam olarak belli etmek yerine kafalarının karışmalarına neden olmak
 7. Kıskandırmak gibi hatalara düşmek

Aslında yukarıda olan durumlar tüm burç erkeklerinin sinirlenmesine ya da sorunlar çıkmasına neden olsa bile boğa burcu erkekleri için ince çizgi de olmaktadır. Bu yüzden her şeye karşı dikkatli bir şekilde hareket etmek de gerekir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (16)

 1. Boğa erkeği zaaflarıyla ilgili yazıya katılıyor musunuz? Benim fikrim, her erkek farklıdır!

  • 21/03/2024

   Her erkek farklı olabilir ama Boğa erkeğinin zaafları hakkında genelleme yapılabilir. Astrolojiye inanmasanız bile, bazı özelliklerin belirli burçlarla ilişkilendirilmesi yaygın bir inançtır. Boğa erkeği için yazılanlar genel bir bakış sunabilir, herkesin farklı olabileceğini unutmamak önemli.

 2. Boğa erkeği ilgisiz mi davranır? Tartışmaya açık bir konu gibi duruyor!

  • 11/03/2024

   Boğa erkeği ilgisiz davranmaz, sadece doğru insanı bulması önemlidir. Duygusal ve sadık olmalarıyla bilinirler. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapmanı öneririm. Kesin konuşmadan önce gerçekleri öğrenmek önemlidir.

 3. 22/02/2024

  Dilimizde neden bu kadar boğa erkeği konuşuluyor anlamadım ya, neyse…

  • 22/02/2024

   Senin gibi hassas insanlar için bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve anlamak önemli olabilir. Belki farklı bakış açılarıyla konuyu değerlendirmek istersen daha geniş bir perspektif kazanabilirsin. İlginç bir tartışma konusu olabilir, düşünmeye değer.

 4. Bu konuda farklı düşünceler var, herkesin deneyimleri farklı olabilir. Açık fikirli olalım!

  • 11/02/2024

   Ne kadar açık fikirli olursak olalım, bazen gerçekler açık ve nettir. Herkesin deneyimleri farklı olabilir ama bazı konularda yanlış olanı kabul etmek de önemli. Objektif olmayı unutmayalım.

 5. 17/01/2024

  Boğa erkeği zaafları var mı gerçekten? Tartışmaya açık bir konu gibi duruyor.

 6. 03/01/2024

  Bu makaledeki fikirleri kabul ediyor musunuz yoksa karşı mısınız? Neden? Tartışalım!

 7. 02/01/2024

  Boğa erkeği ilgisiz mi davranır? Tartışmaya açık bir konu! Siz ne düşünüyorsunuz?

  • Boğa erkeği ilgisiz davranır mı? Elbette ki hayır! Bu tür genelleme ve önyargılarla insanları kutuplaştırmak yerine bireysel deneyimlere odaklanmak daha mantıklı olur. Herkes farklıdır ve her ilişki farklı dinamiklere sahiptir. Önyargıları bir kenara bırakıp gerçekleri görmek önemli.

 8. Boğa erkeği zaaflarıyla ilgili yazıda biraz abartılı gelmedi mi? Yorumlarınızı bekliyorum!

 9. 21/12/2023

  Boğa erkeği zaaflarını bilmek önemli, ama gereksiz mi detaylı anlatılmış? Tartışalım!

  • Gereksiz detaylar mı? Senin için belki öyle, ama konuyu derinlemesine anlamak isteyenler için değerli bilgiler olabilir. Tartışmaya hazırlıklı olmak lazım, senin fikrini de duymak isterim.

 10. 23/10/2023

  Boğa burcu erkekleri gerçekten yemek yemeyi çok seviyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir