1. Anasayfa
  2. Astroloji

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak
Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak

Boğa erkeğini peşinden koşturmak isteyen birçok kadın ilk olarak nasıl bir yol izleyeceklerine karar vermeden önce boğa burcu erkeğinin karakteristik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Bu erkeklerin hem ilişkilere hem de romantizme karşı olan bakış açılarını bilmek, boğa burcu erkekleri ile ilişki yaşamanın daha kolay bir hal almasına yardımcı olur.

Boğa erkeğini kıskandırmak ile işe başlayanlar he ne kadar başarılı olacağım umudu ile bu yola çıksalar bile tüm detaylar bilinmeden hareket edilmesi birçok şeyin sorun olmasına neden olacaktır. Bu yüzden bir erkeğin ilgisini çekmek için harekete geçmeden hemen önce nasıl bir karakterde olduklarını, nasıl zaafları olduğunu ya da olaylara karşı bakış açıları gibi birçok konuyu bilmek gerekir. Bu sayede istenilen sonuçlara ulaşmak daha kolay bir hal alabilir.

Boğa Burcu Erkeğinin Zaafları

Boğa burcu erkeğinin zaafları eper bilinirse o zaman bir erkeğin kalbini çelmek daha kolay bir hal alabilir. Genel olarak bu erkeklerin en büyük zaafları yemek yemeye karşı olan düşkünlükleri olarak bilinirken bir de yüksek libidolarının olması denilebilir.

Boğa erkeğinin aklında kalmak için yapılması gereken belirli başlı şeyler vardır. Bunların başında aslında birçok burç erkeği için önemli konular arasında yer alan bir durumdur. Kadınlar ne kadar bakımlı ve zarif olursa erkeklerin kalbini o kadar baştan sona kadar etkileyebileceklerini bilmek gerekir. Daha çok zevk sahibi kadınlardan hoşlanır demek de doğru olacaktır.

Boğa Erkeği Neden İlgisiz Davranır?

Boğa erkeği neden ilgisiz davranır birçok kişinin aklında yer edinen konulardan bir tanesidir. Her ne kadar bunun net cevapları aranıyor olsa bile bu durumun kişiden kişiye göre değişiklik göstereceğini bilerek hareket etmek gerekir. Yani boğa burcu bir erkek ile flört eden kadınların ilgisiz davranmasının ana nedeni bir burç ile alakalı değildir. Sadece kendileri ya da size karşı böyle bir durum gözlenebilir.

Boğa erkeğine ilgisiz davranmak gibi özellikleri olsa bile bu durum sadece burçlar ile sınırlandırılmamalıdır. Burçlar sadece insanların davranışları hakkında ufak ip uçları vererek, daha rahat anlaşılmalar olmasına yardımcı olur. Bu yüzden de tek bir şeye bağlı kalarak hareket etmek yerine, daha çok kişilerin bu konu altında yatan temellerini düşünmek gerekir.

2 Defa Alkollü Araç Kullanma Cezası Mahkeme Kararları yazımız da ilginizi çekebilir.

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak
Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak

Boğa Erkeğine Yapılmaması Gerekenler

Boğa erkeğine yapılmaması gerekenler de oldukça önemli bir konudur. Her ne kadar kişiler arası değişiklik gösteren bir konu olsa bile bu burca sahip erkeklerde ortak olarak belirli konulara dikkat etmek gerekir. En çok başka insanlar ile aralarında kıyaslama durumları meydana geldiği zaman onlar adeta çekilmez bir hal alırlar. Daha çok rakipsiz olmayı sevdiklerini bilmek gerekir. Bunların yanı sıra genel olarak yapılmaması gereken konular incelenecek olduğu zaman;

  1. Başka erkeklere karşı ilgili davranışlar sergilemek
  2. Erkeklerin cinsel isteklerine direk yanıt vermek yerine onları ret etmek ya da süründürmek
  3. Gereksiz bir şekilde tavır atmak, trip atma davranışlarına girmek
  4. Sürekli olarak kendilerinin işlerine karışmaya başlamak
  5. Olduk olmadık her türlü mesele için sorun çıkararak, tartışmalarda bulunmak
  6. Sevgileri tam olarak belli etmek yerine kafalarının karışmalarına neden olmak
  7. Kıskandırmak gibi hatalara düşmek

Aslında yukarıda olan durumlar tüm burç erkeklerinin sinirlenmesine ya da sorunlar çıkmasına neden olsa bile boğa burcu erkekleri için ince çizgi de olmaktadır. Bu yüzden her şeye karşı dikkatli bir şekilde hareket etmek de gerekir.

Paylaş