1. Anasayfa
 2. Dizi

Camdaki Kız’ın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu

Camdaki Kız’ın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu
Camdaki Kız’ın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu
0

Camdaki Kız’ın özeti Zeynep hikayesi sonu birçok kişinin özellikle de dizisinin TV ekranlarında yer alması ardından merak edilen bir konu haline geldi. En son 2019 yılındayken 352 sayfadan oluşan basımı ile yayın hayatında yer alan yerli romanlar kategorisinin sevilen kitabı 2022 yılında Kanal D ekranlarında aynı isim ile dizi olarak sevenlerinin karşısında yer aldı.

2

Camdaki Kız’ın sonu nasıl bitiyor kısmı da televizyon ekranlarında yayınlanması ardından birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer aldı. Sizler için Camdaki Kız’ın tüm özeti hakkında değerlendirmelere yer verirken bir yandan da karakterleri hakkında detayları derledik.

Camdaki Kız’ın Hikayesi Oku PDF

Camdaki Kız’ın hikayesi oku PDF daha çok online kitap okumayı seven, Camdaki Kız kitabının başını ve sonunu merak eden herkesin ilk araştırdığı konu haline geldi. Zeynep adlı bir kişinin gerçek hayatından ele alınarak hazırlanan bir kitap olması birçok kişinin ilgisini çekmesine de neden oldu. Kitap içerisinde yer alan isimler arasında;

 1. Zeynep
 2. Nalan
 3. Hayri
 4. Türkan başta gelmektedir.

Camdaki Kız’ın kitabının meydana gelmesine neden olan ana karakter Zeynep karakterinin yanı sıra birçok ana karakter de vardır. Bu karakterler ile oluşan kitap kısa sürede yüz binlerce kişinin ilgi alanı içerisinde yer almayı da başarmıştır.

Camdaki Kız’ın Hikayesi

Camdaki Kız’ın hikayesi kısa sürede birçok kişinin gönlünde yer edinmeyi başarmıştır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ölümsüz eserlerinden birisi olan Camdaki Kız’ın dizisinin yapılması ardından daha çok kişi Camdaki Kız’ın özeti okuma merakına düşmüştür. Temel olarak her ne kadar Nalan’ın hikayesine odaklanılan bir kitap olsa bile bu alanda yer alan on binlerce kişinin ruhuna odaklanmayı da başartmıştır. İç içe bir ortam olmasına yardımcı olurken romanın ana karakterlerinden birisi olan Nalan’ı da öne çıkarmaktadır.

Nalan karakteri çok lüks ve zengin olan bir hayatın içerisinde dünyaya gelmiştir ve aynı kendisi gibi zengin olan bir ailenin oğlu ile dünya evine girmiştir. En son Nalan zorlu bir şekilde psikiyatri kliniğine götürülür. Bunun ana nedeni 7 sene beraber yaşamaya devam ettiği sevgilisi Hayri olmuştur. Hayri’nin hayatında artık başka birisinin olduğunu Nalan’a söylemesi ardından sinir krizleri geçirerek intihar etmek istediğini dile getiren ana karakter her seansında doktoruna hayat hikayesini anlatmayı seçmiştir.

İlk olarak Hayri ile aralarında olan ilişkiden bahsederken kendisini terk etmesinden ne kadar çok korktuğunu da anlatmaktadır. Nalan bir yandan da zengin bir iş adamı ve şirketlerinde iç mimar olarak çalışan Sedat ile evlidir. Kayınpederi ile kayınvalidesiyle beraber eşinin ailesi de kendisini desteklese bile eşinen asla şefkat ya da sevgi göremez.

Camdaki Kız’ın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu
Camdaki Kız’ın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu

Sevdiklerinize Edebileceğiniz En Güzel Dua yazımız da ilginizi çekebilir.

Sadece lüks bir hayat sürerken arkadaşları ile gezmenin yanı sıra babasından gizli bir şekilde kumar oynayan Sedat alışkanlıklarından vazgeçmeyerek eşinin isteklerine yanıt veremez. Hamilelik sürecinden bebeğini kaybetme anına kadar eşinden destek göremez depresyona girerek işinden ayrılır.

Babasını ve annesini de kayıp etmesi ardından işe döner ve hem koruması hem de şoförü olan Hayri ile ilişkiye başlar. Her ne kadar Hayri daha boşanmadan bu tarz girişime girse bile Nalan böyle bir şey yapmak istemediği için önce eşi Sedat il ayrılır ve Hayri ile ilişkiye başlar.

Fakat yedi yılın sonunda Hayri ile yolları ayırmak zorunda kalan Nalan’ın hayat hikayesi psikiyatri kliniğine gitmesiyle kaleme alınır ve birçok kişinin hayatına dokunur bir hale gelir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir