Emel Özkızıltaş Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Emel Özkızıltaş, 1986 yılında doğmuştur. Uçak kabin memurluğu görevi yapmaktadır.

Doğum tarihi: 03.07.1986

Emel Özkızıltaş kaç yaşında: 36

Kilo & Boy: 50 – 55 kg 1,75 cm

Burcu: Yengeç

Meslek: Hostes

Emel Özkızıltaş doğum yeri: İstanbul

Daha önce şarkıcı Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çektiği klipte rol almış olan Emel Özkızıltaş, Kanal D’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmaya da katılmıştır.

Emel Özkızıltaş, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Yaptığı Türkan Şoray taklidi çok beğenildi. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarıştı.

Çarkıfelek yarışma programı sunucusu, hostes.  Lakabı Zennube. 1986 doğumlu. Daha önce şarkıcı Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çektiği klipte rol almış, Kanal D’de yayınlanan Bugün Ne Giysem yarışmasına katılmıştı. Türkan Şoray‘ın Balıkçı Azize karakteri taklidi ile tanınan Emel Özkızıltaş’ın asıl mesleği uçak kabin memurluğudur. Giyim-tarz yarışmalarına katılan Emel Özkızıltaş,  İşte Benim Stilim yarışmasında 2014 yılında birinci oldu. Jüri üyesi Nur Yerlitaş, kendisine lakap olarak Zennube adını taktı. Emel Özkızıltaş, Onur Büyüktopçu ile Kanal D’de Çarkıfelek adlı yarışma programında hostes olarak televizyon ekranlarıda seyircinin karşısına çıkmıştır.

Emel Özkızıltaş Sosyal Medya Hesapları

Instagram

Fotoğrafları

Yorum yapın