1. Anasayfa
 2. Bilgi

En İyi Android VPN Uygulamaları

En İyi Android VPN Uygulamaları
En iyi Android VPN Uygulamalari
10

Android için VPN yüklemek bir zorunluluktur, çünkü internet giderek daha tehlikeli bir yer haline geliyor ve bilgisayar korsanları verileriniz için gerçek bir tehdit oluşturuyor.

Neyse ki, aşağıdaki en iyi Android VPN uygulamaları, istemci ve VPN sunucusu arasında trafik şifrelemesi ve IP adresi değişikliği sağlar. Bu uygulamalarla herhangi bir risk almadan internet’te gezinebilirsiniz.

Android İçin En İyi 3 Ücretsiz VPN

Yüzlerce ücretsiz Android VPN uygulaması bulabilirsiniz. Ancak, bu uygulamalar ne kadar güvenli? İşlevi sizin için yeterli olacak mı? Bu yazıda, Android cihazlar için en iyi ücretsiz VPN hizmetleri hakkında konuşacağız.

NordVPN

Bu VPN hizmeti, sınıfının en güçlü ve etkili hizmetlerinden biridir. NordVPN sahipleri, satın alma tarihinden itibaren otuz gün içinde bir ürünle ilgili şikayetiniz varsa geri ödemeyi garanti eder. Bu uygulama ile, 60+ ülkede beş binden fazla sunucuya erişebilirsiniz. P2P desteği dahildir.

Hulu veya Netflix gibi ücretli akış hizmetlerinin kilidini açmak için Android için en iyi ücretsiz VPN’i arıyorsanız, bu uygulama ihtiyacınız olan şeydir. Ayrıca, Play Store’daki bölgesel uygulamalara erişmenizi sağlar.

NordVPN neredeyse tüm popüler işletim sistemlerinde çalışır ve birçok kullanıcı bunu Windows , Linux, macOS, Firefox, Android için en iyi ücretsiz VPN olarak adlandırır . Ayrıca uygulamada yönlendirici desteği vardır.

Hotspot Shield

Hotspot Shield VPN günlük 500 MB ücretsiz veri kullanmanıza izin verir. Bu şekilde e-postanızı kontrol edebilir, internet’te gezinebilir veya yarım saat boyunca akış gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olurken kart numaranızı belirtmeniz gerekmez.

Ücretsiz VPN Android sürümü yalnızca iki sunucu kullanmakla sınırlıdır ve reklamları vardır. Uygulama 256-bit şifrelemeye dayanır.

70’ten fazla ülkede çok sayıda sunucuya, sınırsız veriye erişmek istiyorsanız, premium bir sürüm satın almalısınız. Garanti süresinin 45 günü içinde geri ödeme isteğinde bulunma fırsatınız olduğunu unutmayın.

Windscribe

Kesin kayıt tutmama politikası, kötü amaçlı yazılım ve reklam yazılımı koruması ile askeri düzeyde şifreleme, bu uygulamayı en iyi ücretsiz Android VPN hizmetlerinden biri haline getirir. Fazla yer kaplamaz ve kullanıcı dostudur.

Ücretsiz olarak sadece 10 sunucu kullanabilirsiniz. Android için bu ücretsiz VPN’nin yeteneklerini genişletmek için ödeme yapmanız gerekir. Premium sürüm, akış hizmetlerinin kilidini açar, sınırsız veriye sahiptir ve 50 ülkedeki sunucuları sunar.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (10)

 1. 06/03/2024

  Hotspot Shieldin hızı gerçekten NordVPNi geçebilir mi? Tartışmaya açık bir konu!

  • 06/03/2024

   Hotspot Shieldın hızı NordVPNi geçebilir mi? Bence NordVPNin güvenilirliği ve hızı tartışmasız bir şekilde önde. Hotspot Shieldın hızı ona yetişemez. NordVPNin kalitesi konusunda şüphen olmasın.

 2. 29/12/2023

  NordVPN yerine Hotspot Shield kullanmayı tercih edenler var mı? Deneyimleriniz neler?

  • 29/12/2023

   Tabii ki NordVPN yerine Hotspot Shield kullanmayı tercih edenler var. Her iki VPNin de avantajları ve dezavantajları var. Benim deneyimimde Hotspot Shield hız konusunda daha iyi performans gösterdi, ancak güvenlik açısından NordVPN daha güvenilir görünüyor. Tercih meselesi!

 3. 17/12/2023

  NordVPN kesinlikle en iyisi, diğerleri sadece taklit ediyor! Siz ne düşünüyorsunuz?

  • NordVPNi överek diğerlerini küçümsemek yerine, farklı VPN servislerini deneyerek kendi ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmek daha mantıklı olabilir. Herkesin tercihi farklı olabilir, bu yüzden genellemeler yapmak yerine kişisel deneyimlere odaklanmak daha doğru olur.

 4. 22/07/2023

  NordVPN daha güvenilir ve hızlı bir seçenek. Hotspot Shieldın gizlilik konusunda bazı şüpheler var. NordVPNin geniş sunucu ağı ve güvenilir hizmeti tercih edilir. Kararınızı NordVPNden yana kullanmanızı öneririm.

 5. 12/07/2023

  Bu VPNler arasında en güvenilir olan hangisi sizce? Tartışmalı bir konu!

  • 13/07/2023

   Benim deneyimime göre NordVPN en güvenilir seçenek. Hızlı, güvenli ve geniş sunucu seçenekleriyle diğer VPNlerden ayrılıyor. Tartışmaya gerek yok, NordVPN en iyisi!

 6. 07/07/2023

  NordVPN kesinlikle en iyisi, diğerleri sadece taklit ediyor! Düşünceleriniz neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir