1. Anasayfa
 2. Ekonomi

Evde Kutu Süsleme İşi İle Ek Gelir

Evde Kutu Süsleme İşi İle Ek Gelir
0

Kutu süsleme işi evde çalışmak isteyen bayanlar için ve para kazanmak isteyen kişiler için çok iyi bir ek gelir ve ek kazanç kaynağı olabilir. Özellikle süslü kutular hediyelik eşya dünyasında olmazla olmazların birisiniz, böylelikle kutu süsleme işi birçok bayana iş kapısı olacaktır. Sizin süsleyeceğiniz kutularla birçok hediye hediyelik olarak hazırlanacaktır. Hediyelik kutuların iyi olabilmesi için el emeği yani insan gücü gerekmektedir. Özellikle büyük firmalar el yapımı süslü kutular sayesinde ürünlerini daha şık göstermekte ve daha kolay satış yapabilmektedir. Bu durumda da özellikle ev hanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Süslü kutuların genellikle kullanım alanları çikolata, takı kutuları, doğum günü kutlamaları için yaş pasta kutusu, düğün dernek için süslenmiş gelenek ve göreneğimize uygun bohça kutuları ve bunun gibi hediyelik eşyaları saklamak için kullanılır. Sizde kutuları süsleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Size tek gerecek olan şey elinizin bu işe yatkın olmasıdır.

Kutu süsleme işinden sizlere biraz bahsedecek olursak; evinizde kutu süsleyerek aile bütçenize büyük katkılarda bulunabilirsiniz. 

Evde Kutu Süsleme İşi İle Ek Gelir

Alacağınız ücret süsleme başına ve süsleme zorluğuna bakılacaktır. Anlaşma yaptığınız firma sizlere gerekli olan malzemeleri temin edecektir. Genellikle size lazım olacak olan malzemeler, çeşitli süslü kurdeleler, çeşitli kağıtlar ve kartonlar, süslü kumaşlar, dondurulmuş çiçekler ve bunları birleştirmek için bir silikon tabancasıdır. En büyük gerekçeniz ise zevkinizdir, sizin zevkiniz ve akıl gücünüz ile gerçekten muhteşem süslü kutular elde edeceksiniz. Kutu süsleme işini tamamladıktan sonra firmaya bildirimleriniz ile firma işi evinizden alacak ve ödemenizi dilerseniz kapıda, dilerseniz ise banka sistemleri ile havale edeceklerdir.

Dilerseniz kendi evinizde kendi zevkinize göre de kutu süsleyerek hiç bir firma ile anlaşmaksızın para kazanabilirsiniz. 

Hatta kendi evinizde yapacağınız ve kendi imkanlarınız ile satacağınız kutular sizlere daha çok para kazandıracaktır. Yaptığınız kutuları çeyiz mağazalarına, hediyelik eşya satan dükkanlara, ve giyim mağazalarına rahatlıkla satabilirsiniz. Gelişmekte olan İnternet çağımızda süslediğiniz kutuları İnternet te e-ticaret sitelerinde de güzel bir paraya satabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir