1. Anasayfa
  2. Biyografi

Sercan Yıldırım Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Sercan Yıldırım Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Sercan Yıldırım Kimdir? Kaç yaşında? Hangi burç? Nerede doğdu? Kaç kilo? Boyu ne kadar? Saçının rengi ne? Göz rengi ne? Evli mi? Hangi meslek sahibi? Ne iş yapar? Hangi eğitimleri aldı? Sosyal medya hesapları var mıdır? gibi Ersin Korkut ile ilgili ilginizi çeken tüm detayları bu içerikte öğrene bilirsiniz.

Doğum Tarihi: 05.04.1990 (20 yaşında)
Doğum Yeri: Bursa
Nereli: Bursa
Burcu: Koç
Boyu: 1,82
Meslek: Futbolcu
instagram Hesabı: @sercanyildirim9official

Sercan Yıldırım Kimdir

Tv8 ekranlarında 16 Şubat Pazar günü başlayan olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ter döken isimlerden birisi de Futbolcu Sercan Yıldırım oldu. Zorlu yarışmaları nedeni ile katılımcılarını zorlayan Survivor’da 2020 sezonun da ter döken isimlerden olan ünlü milli futbolcu olan Sercan Yıldırım Ünlüler takımında yer aldı.

Ünlü futbolcu Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990 (32 yaşında) tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Çocukluğundan beri top oynamayı seven ve henüz 7 yaşında iken Bursaspor altyapısında futbola adım atan Sercan Yıldırım, Temmuz 2006 yılında düzenlenen Pepsi Cup Turnuvası’nda en değerli oyuncu seçilerek dikkatleri üzerine çekti.

Uluslararası Gençler Turnuvası’nda Rusya, Bulgaristan ve Makedonya’ya karşı oynanan maçlarda mücadele eden Türkiye adına bir gol atmayı başardı. Türkiye 16 yaş altı millî takım ile 2016 yılında Portekiz’de bir turnuvaya katılarak yetenek avcılarının dikkatini çeken Sercan Yıldırım, turnuvanın ilk iki maçında Avusturya ve Macaristan’a toplam beş gol attı. Son maçta Portekiz’i boş geçse de “En Değerli Genç Oyuncu” unvanını almaya hak kazandı. Genç ve başarılı futbolcu Londra’daki özel bir organizasyonun ardından dünya devi Manchester United üst kurulu tarafından takip edilmeye ve izlenmeye başladı.

Sercan Yıldırım, 12 kez Türkiye U-17, 8 kez Türkiye U-18, 17 kez Türkiye U-19, 4 kez Türkiye U-21, 10 kez de Türkiye A Millî forması olmak üzere toplam 64 kez millî formayı giydi ve oynadığı müsabakalarda 33 gol atarak gözde futbolcu olmayı başardı.

1,82 boyunda olan Yıldız Futbolcu Sercan Yıldırım’ın futbolda sergilediği başarılar ile gündemde olması kadar özel yaşamı ile de gündemde olmayı başarmıştır her zaman. 2015 dönemlerinde genç ve güzel oyuncu Tuvana Türkay ile ciddi anlamda aşk yaşamış ve bunu paylaşmaktan da asla çekinmemişti. Tuvana Türkay’dan ayrılmasından sonra 2019 yılında benzerliği ile eski sevgilisi Tuvana Türkay’ı andıran son sevgilisini ile birlikteliğini ise gözlerden uzak yaşamayı seçmişti.
2014 yılında ise Bonservisi Galatasaray‘da olan o dönem Balıkesirspor’un forvet oyuncusu olan Sercan Yıldırım, ödeme taahhüdünü yerine getirmediği gerekçesiyle 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Son olarak Acun Medya’ın sahibi Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler yarışmasının Ünlüler kadrosuna dahil olan Sercan Yıldırım, çocukluğundan beri sporla iç içe yaşamanın verdiği avantajlardan dolayı hırslı ve kararlı olduğunu belirterek Survivor 2020 damga vurmak istediğini belirtiyor. Biz de kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor Sercan Yıldırımın Fotoğrafları

Paylaş