1. Anasayfa
 2. Bilgi

Travazol Kremi Nedir Nasıl Kullanılır

Travazol Kremi Nedir Nasıl Kullanılır
6

Travazol kremi olayı, ağrılı iltihap durumu, egzama durumu, kızarıklık durumu, kaşıntı gibi durumlar da kullanılmakta olan bir tür medikal kremdir. Kremin içeriğinde ki özellikler sayesinde cilt, kremi hızlı bir biçimde emelerek, cilt üzerinde oluşmuş olmakta olan mantar ya da bakteri türevi rahatsızlıkları yok edebilmektedir. Bunun sıra Travazol krem, virüsler gibi rahatsızlıklar üzerinde de olumlu etkisi bir etkisi yoktur. Travazol krem, ciltte oluşmuş olan uçuk, suçiçeği gibi rahatsızlara meydan vermeyip, bu tarz rahatsızlıklara karşı olarak savaş açan bir krem türüdür. 15 gram şeklinde ve tüp bir biçimde olmakta olan bu krem, yeşil ya da beyaz renkli kutu içerisinde satılmaktadır.

Bebekler ve yetişkin gibi kişilerde oluşmakta olan pişliklerin yok olabilmesi kullanılmakta olan Travazol krem, bu konuda da etkin bir rol oynayıp, pişlikleri yok edebilmektedir. Yaklaşık olarak 1 saat sonra, cilt tarafından emilimi sağlanmakta olan Travazol krem cilt üzerinde anında bir tedaviye başlamaktadır. Her ne olursa olsun Travazol kremi bir öneri şeklinde kullanmayıp, bu konu hakkında deneyimli olmakta olan bir hekime başvurup, onun tavsiyesi ile kullanım yapmak sizin için en doğru seçenek olacaktır. Doktorunuza muayene olmanın akabinde, yine aynı doktor tarafından Travazol kremin kullanımı uygun görmedikçe kesinlikle başkalarının önerisi ile bu kremi kullanmayınız. Travazol krem ilacının içerisinde var olmakta olan etken maddelere karşı olarak şayet bir alerjin durum görüyorsanız, Travazol kremi kullanımı anında kesip, size bu bu kremi önermiş olan hekiminize ya da doktorunuza bu durumu bildirmeniz gerekmektedir.

Travazol Krem Nerelerde Kullanılır?

Travazol kremi bir tür pişik kremidir. Pişik türü rahatsızlıklar da en etkin tedavi yöntemi olarak bu krem kullanılabilmektedir. Pişik olan bölgeye sürüldüğü taktirde etkisini düzgün bir biçimde gösterebilmesi için o bölgenin hava ile temas etmemesi gerekmektedir. Sürülen ve pişikli olmakta olan bölgenin üzerine ise çok sıkı giysilerin giyinilmemesi gerekmektedir. Bu krem rahatsızlık göstermekte olan bölgeye sürüldükten sonra, ilaç ile beraber giyilmiş olan mutlaka yıkanarak, temizlenmesi gerekmektedir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

 1. 18/03/2024

  Bu krem gerçekten işe yarıyor mu yoksa sadece para tuzağı mı? Tartışalım!

  • 18/03/2024

   Senin deneyimin neydi? Ben de düşünüyorum ama satın almadan önce gerçek bir kullanıcıdan duymak daha iyi olur. Eğer işe yarıyorsa ben de denemek istiyorum. Para tuzağı olduğunu düşünüyorsan neden? Açıkla bakalım!

 2. 28/02/2024

  Travazol kremi sadece ayak mantarı için mi kullanılıyor? Farklı alanlarda deneyen var mı?

  • Kullanım talimatlarına bak, bu kadar zor bir şey değil. Eğer farklı alanlarda deneyenler varsa, araştır ve kendi riskini kendin al. Mantar kremi başka sorunları çözmez, hadi mantıklı olalım.

 3. 04/02/2024

  Bu krem gerçekten etkili mi? Deneyen var mı? Yorumlarınızı bekliyorum!

 4. Benim deneyimimde Travazol Krem etkili olmayabilir. Herkesin farklı deneyimleri ve ihtiyaçları var. Başka alternatifleri de denemekte fayda var. Her derde deva demek yerine kişisel deneyimlerimize odaklanmak daha mantıklı olabilir. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir