1. Anasayfa
 2. Finans

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin
Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin
0

Banka kredi vermiyorsa bize gelin son zamanlarda birçok kişi kredi çekmek isteseler bile bir türlü başarılı olamadıkları için kendilerine bu tarz bir nokta aramaya devam etmektedir. Günümüzde yaşanan ekonomik zorluklar karşısında bireyler için kredi veren pek çok güvenilir adres yerini almaya devam etmektedir. En çok da kredi notlarına sorun olan ve kredi notları düşük olmasından ötürü kredi alamayan kişilerin anlık nakit ihtiyaçları sırasında devreye girmektedir.

 Zor durumda olanlara kredi vermek için çalışmalarına devam eden birçok farklı kurum vardır. Bu kurumlar arasından en güvenilir olanları bulmak bireylerin çok daha rahat bir şekilde kredi almalarına olanak sunmaktadır.

Senetle Kredi

Senetle kredi vermeye devam eden birçok kuruluş vardır. Bunlar yasal olan yollar ile bir de düşük kredi faiz oranlarını vermesi ya da birçok yöntem ile nakit ihtiyaçlarını karşılamaya olanak sunmaktadır. Fakat bu noktada da güvenilir bir firma bulmak, şirketlerin iyi bir şekilde seçilmesi en önemli olan kurumlar arasından olması gerekir.

Bireylerin güvenebilecek oldukları birçok farklı firma vardır. Kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlar kısmında birçok detay yer alır. Bunlar;

 1. Turkcell
 2. Evkur
 3. Vodafone
 4. Financell
 5. Mercedes Benz
 6. Koç Finans
 7. Volkswagen gibi birçok farklı firma devreye girer.

Bu kuruluşların sunmaya devam ettikleri hizmet türlerine bağlı bir şekilde komisyonlu ya da komisyonsuz olarak farklı hizmetler verilmeye olanak sunmaktadır. Sadece belirli şartları yerine getiren bireyler bu kurumlar üzerinde başvuru yaparak istedikleri oranlarda nakde olan ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bu yüzden de birçok kişi kendileri için en uygun olan miktarları rahat bir şekilde tercih edebilmektedir.

2 Defa Alkollü Araç Kullanma Cezası Mahkeme Kararları yazımız da ilginizi çekebilir.

Kredi Çıkmıyor Diye Üzülmeyin

Kredi çıkmıyor diye üzülmeyin diye çalışmalarına devam eden birçok firma devreye girer. Günümüz içerisinde kredi notlarında düşük olmasından ötürü bankalardan kredi çekemeyen ve bundan dolayı da ihtiyaçları olan nakdi karşılayamayan kişiler için bankalara ihtiyaç duymadan borç alabilecek durumlarda olanlar için güvenilir yöntemler devreye girmektedir.

Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar kadar bankasız kredi veren durumlar da öne çıkmaktadır. Bireylerin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak nakdi ihtiyaçları karşılamak için birçok farklı yöntem devreye girer ve bunlar arasından en uygun olanların tercih edilmesi gerekir. Kredi notları düşük olan kişilerin dahi kredi çekmelerine olanak sunan birçok durum vardır.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin
Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Bunların yani sıra ipotekli kredi fırsatları sunulmasıyla kişiler için kredi fırsatları sunulur. Fakat bu yöntemlerin yanı sıra özellikle bankalara ihtiyaç duyulmadan bireylerin kredi alabilecekleri ya da para bulmaları için farklı yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında;

 1. Senet ile cep telefonu alarak bu telefonları başka birisine satmak
 2. Senet ya da kredi kartı ile elektronik eşya alarak eşyaları başkasın satmak
 3. Faktoring şirketleri üzerinden gerekli başvuruları yapmak
 4. Senet ile altın gibi değerli eşyalar alarak bunları sanat
 5. Senet imzalama yöntemi ile hayırseverlerden ya da yakın çevreden borç para almak

Bireyler yukarıda yer alan yöntemlerden bir tanesi ile bankalara gitmeden kredi çekmek il uğraşmadan anlık olarak nakit ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. Fakat tüm bu yukarıda yer alan yöntemlerin hangisi tercih edilecekse edilsin güvenilir bireylerin ya da kuruluşların tercih edilmesine özen göstermek gerekir. En çok da senetle kredi fırsatları olmasından ötürü bireyler rahat bir şekilde kredi alabilir ya da anlık olarak nakit ihtiyaçlarını karşılama durumlarını da yerine getirebilir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir