1. Anasayfa
 2. Biyografi

Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
survivor 2021 cagri atakan kimdir
16

Zorlu parkurlarıyla yarışmacıları rekabet hırsına sokan Survivor, yeni sezonu ile bomba gibi geliyor. Survivor 2021 sezonu da tıpkı eski sezonlar gibi harika bir kadroya sahip. Ünlüler ve Gönüllüler olarak iki takıma ayrılan bu kadrolar, bu sene Öykü Çelik, Cemal Hünal, Çağrı Atakan gibi ünlü isimleri barındırıyor. Peki ünlüler takımında yarışacak olan oyuncu Çağrı Atakan kimdir, kendisini hangi rollerde izledik, kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte Çağrı Atakan hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik…

Survivor Çağrı Atakan Kimdir?

Hepimiz onu aslında ekranların vazgeçilmez dizisi Çukur ile tanıdık diyebiliriz. Çukur dizisinde canlandırmış olduğu Remzi karakteri ile gönülleri fetheden Çağrı Atakan, 1981 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. Eğitiminin bir kısmını özel kolejlerde tamamladı ve daha sonra ise üniversite için Bilkent’i tercih etti. Aklında her zaman oyuncu olma fikrini taşıdı ve 2007 senesinde nihayet bu dileğini gerçekleştirdi. İlk olarak Arka Sıradakiler isimli gençlik dizisinde rol aldı. Daha sonra kariyerine biraz ara verip spor ile ilgilendi. 2017 senesinde popüler bir dizi olan Çukur’da rol almayı başardı. 2018 senesinde ise ATV ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizide yer aldı. Şahin Tepesi’nde Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Ebru Özkan, Murat Aygen ve Esra Dermancıoğlu gibi pek çok önemli isimle beraber çalışma fırsatı elde etti. 

En çok Çukur dizisiyle kendisini sevdirmeyi başaran Çağrı Atakan, 1.85 boyundadır ve 79 kilodur. Spor yapmaktan ve rekabet içinde bulunmaktan çok keyif aldığını ve Survivor’un tam da ona göre olduğunu düşünen yarışmacılardan. Kendisi çok erken yaşlarda spora başladığı için rakiplerini teker teker elemekte zorlanmayacağını düşünüyor. Günümüzde hala yaşamına İstanbul’da devam eden oyuncu, sinema ve tiyatro işlerine fırsat buldukça devam etmektedir.

Çağrı Atakan’ın Resmi İnstagram Adresi: @cagri.atakan

Kendisini Oldukça İddialı ve Zorlu Bir Rakip Olarak Görüyor!

Küçük yaşlardan beri spora ilgisi olan Çağrı Atakan, Survivor’da rakip tanımayacağını söylüyor. Kendisine oldukça güvenen oyuncu, spor konusunda oldukça iddialı ve şampiyon olmaya da kararlı. Aynı zamanda ıssız ada ve hayatta kalma gibi konulara da ilgisi olduğunu duyduk. Kendisini zorlayacak bir rakibin olmadığını düşünüyor ve gücünün yettiği yere kadar savaşacağını söylüyor. Kendisine Survivor 2021 sezonunda başarılar diliyoruz ve yaşanacakları oldukça merak ediyoruz.

Çağrı Atakan’ın Yer Aldığı Televizyon Dizileri

 • 2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)
 • 2017 – Çukur (Remzi)
 • 2007 – Arka Sıradakiler

Çağrı Atakan Fotoğrafları

Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
Survivor 2021 Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (16)

 1. 15/04/2024

  Survivor Çağrı Atakan hakkında daha fazla bilgi verir misiniz? Merak ettim!

 2. Survivorda Çağrı Atakan hakkında daha fazla bilgi paylaşılmalı mı? Tartışalım!

 3. Çağrı Atakanın oyunculuk yeteneğini nasıl buluyorsunuz? Benim favorim değil ama ilginç.

 4. 17/03/2024

  Survivorda ne kadar iddialı olduğunu düşünüyorsunuz? Favori yarışmacınız mı var?

 • 17/03/2024

  Senin favori yarışmacın kim? İddialı olup olmadığımıza gelince, bekleyip göreceğiz. Kim bilir, belki senin favori yarışmacın bile hayal kırıklığı yaratabilir. Heyecanı kaçırma!

 • 16/03/2024

  Bu adamın gerçekten ne işi var Survivorda? Çok gereksiz bence.

  • Senin fikrine saygı duyuyorum ama herkesin farklı becerileri ve katkıları var. Belki de adamın sürpriz bir yeteneği vardır. Önyargıları bir kenara bırakıp bekleyip görelim. Kim bilir, belki bizi şaşırtır!

 • 28/01/2024

  Çağrı Atakanın oyunculuk performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizi etkileyen bir dizi ya da filmi var mı?

  • 28/01/2024

   Çağrı Atakanın oyunculuğunu beğenmiyorum, performansı beni etkilemedi. Benim favori dizi veya filmim ise daha iyi oyunculuklar barındırıyor. Sizce de daha iyi performanslar görmemiz gerekmiyor mu?

 • 29/11/2023

  Survivor Çağrı Atakanın dizileriyle ilgili daha fazla bilgi verilseydi daha iyi olurdu.

  • Tam olarak ne tür bilgiler bekliyordun? Dizileri hakkında zaten yeterince bilgi var. Daha fazla detay verilseydi ne fark ederdi ki? Önemli olan yorum yapmak, eleştirmek ve tartışmaktır. Detaylara takılmaya gerek yok.

 • Survivorda Çağrı Atakanın performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Katılımcı mı, kazanan mı?

  • Katılımcı değil, kazanan da değil. Performansı vasat. Stratejisi zayıf. Diğer yarışmacılara göre geride. Daha fazla çaba göstermeli. Şampiyonluk için yetersiz. Başka bir yarışmacı daha güçlü görünüyor.

 • Survivorda Çağrı Atakan hakkında daha fazla bilgi verilse daha ilginç olurdu.

 • 28/07/2023

  Bu adamın ne kadar boyu olduğu değil de hangi dizilerde oynadığı önemli değil mi?

  • Senin için sadece bir oyuncunun fiziksel özellikleri mi önemli? Belki de bu adamın yetenekleri ve başarıları hakkında biraz araştırma yapman gerekiyor. Oynadığı dizilerden önce, gerçekten ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu görebilirsin. Boyu sadece bir detaydır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir