1. Anasayfa
 2. Oyun

Clash of Clans 5 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 5 Seviye Köy Düzeni
Clash of Clans 5 Seviye Köy Düzeni
0

Clash of Clans 5 seviye köy düzeni eski bir oyun olsa bile bu oyunu seven ve oynamaya devam eden insanların sıkça araştırdıkları konulardan bir tanesidir. İnsanlar bu oyun içerisinde sürekli olarak köylerinin seviyesini yükseltmek istemektedir. Bunun için de çeşitli yöntemleri uygulayabilmektedirler. Köylerinin seviyesini yükseltmek isteyen oyuncuların yapmaları gereken şeyler aslında son derecede basittir. Bazı basit adımlar ile birlikte insanlar sorunsuz bir biçimde bu oyun içerisinde köylerini geliştirebilmektedir.

Bu oyun içerisinde oyuncular eğer belediye binalarını 5 seviyesine getirmişler ise çeşitli düzenlemeleri gerçekleştirebilirler. Bu köylerin düzeni tamamı ile oyuncuların istekleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Ancak belirli durumlara dikkat etmek oyun içerisinde ciddi anlamda önemli avantajlar taşımaktadır. Özellikle de başka bir düşman geldiği zaman saldırınca köyün çok fazla hasar almaması bu oyun içerisinde en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Bunun için de oyuncuların köyleri kaçıncı seviyede olursa olsun düzenlerini en uygun şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Clash of clans oyunu köy düzeni yaparken oyuncuların kesinlikle dikkat etmeleri gereken belirli durumlar yer almaktadır. Eğer bu köylerin düzenlenmesi esnasında belirli durumlara dikkat edilir ise köyde herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Düşmanlar tarafından saldırıya uğradığı zaman bile çok fazla bir hasar meydana gelmeyeceği için köy kısa süre içerisinde toparlanma imkanını elde etmektedir. Tüm bu durumlardan dolayı da oyuncuların özellikle de köy düzeni konusunda oldukça titiz davranmaları gerekmektedir.

Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni Nasıl Yapılır?

Clash of Clans oyunu içerisinde köy düzeni yapmak isteyen 5 seviye oyuncularının kesinlikle belirli durumlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Öncelikli olarak bu oyun içerisinde belediye binasının korunması oldukça önem taşımaktadır. Bunun için de köylerin düzenlemeleri yapılırken belediye binalarının her zaman köyün en orta kısmında yer aldığı görünmektedir. Böylelikle de düşmanların gelmesi ve savaş açması durumunda köy binasının zarar görme olasılığı en aza inmektedir.

Köy düzeni esnasında dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan bir tanesi de madenlerdir. Madenlerin de kesinlikle korunması gerekmektedir. Çünkü köye saldıran düşmanların esas amaçları bu madenleri çalmaktır. Bu duruma meyil vermemek adına da oyuncuların, maden kaynaklarını da köyün en orta kısmına yerleştirmeleri gerekmektedir. Böylelikle de Clash of Clans oyunu esnasında oyuncuların köylerine bir saldırı düzenlense bile yine de köyde madenlerin çalınma oranı en aza indirilmektedir.

2 Defa Alkollü Araç Kullanma Cezası Mahkeme Kararları yazımız da ilginizi çekebilir.

Clash of Clans köy düzeni oluşturulurken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan bir tanesi de toplardır. Bu topların en mantıklı biçimde yerleştirilmesi gerekmektedir. Çünkü olası düşman saldırıları esnasında bu toplar anlık olarak devreye girmektedir. Köyün en iyi biçimde korunmasını sağlamak adına bu topların en doğru yerlerde yer almaları gerekmektedir. Eğer toplar doğru bir biçimde konumlandırılmış olurlar ise düşmanlar çok kısa süre içerisinde etkisiz hale getirilmektedir. Böylelikle de köyün zarar görmesi engellenmektedir. Aksi durumda ise köy içerisinde ciddi zararlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle de oyun içerisinde topların nerede olacağı da düzen konusunda oldukça önemlidir.

Clash Of Clans 5 Seviye Köy Düzeni
Clash Of Clans 5 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans Klan Savaşı Köy Düzeni

Bu oyun içerisinde klan savaşı köy düzeni de oldukça önem taşıyan detaylar arasında yer almaktadır. Normal zamanlarda belediye binası kadar kaynakların da korunması oldukça önem taşımaktadır. Ancak klan savaşları esnasında belediye binasının korunması çok daha önemlidir. Bunun için de oyuncular genel anlamda belediye binasını en orta kısma yerleştirmektedir. Diğer tüm şeyleri de etrafına dizerek önceliklerini binayı korumak olarak tasarlamaktadırlar.

Video kaynağı

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir