1. Anasayfa
 2. Android

En İyi Android Müzik Uygulamaları

En İyi Android Müzik Uygulamaları
19

Yaşadığımız sorunlu ve sıkıcı karantina günlerinde hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri şüphesiz ki müzik… Akıllı telefonlar ve internet sayesinde neredeyse hepimizin hayatının büyük bir parçası olmuş durumda. Peki, Android telefonlar esas alındığında, Android platformu için en iyi müzik uygulamaları nedir? Hangi uygulamaları güvenle tercih edebilirsiniz ve müziğin doya doya tadını çıkartabilirsiniz? İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen konuya girelim:

Muviz Edge

Muviz Edge, en sevdiğiniz şarkı çalarken telefonunuzun ekranının kenarında bir müzik görselleştiricisi göstererek müziğinize görseller ekler.

Herhangi bir farklı uygulama ile birlikte çalışabilir ve görselleri özelleştirebilir, birkaç desen arasından seçim yapabilir, renkleri, hızı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Muviz Edge’in, dinlediğiniz bütün müzikler için albüm kapağının renkleriyle otomatik olarak eşleşmesini bile sağlayabilirsiniz.

Volume Panel Pro

Volume Panel Pro, akıllı telefonunuzun standart ses kontrollerinin yerine geçer. Telefonunuzdaki ses seviyesi tuşuna basıp bu harika deneyimden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Android uygulaması, çağrılar, medya ve alarmların ses birimlerini tek seferde görüntüleyebilir, böylece bireysel ayarları değiştirmek için menülere girmeniz gerekmez. 

Luminary

Luminary, bildiğiniz ve sevdiğiniz podcast’lerin çoğuna erişimi kolaylaştırmanın yanı sıra, başka hiçbir yerde bulamayacağınız kendi özel içeriğine sahip bir podcast uygulamasıdır.

Bu geniş kütüphaneden faydalanmanın bir ücrete tabii olduğunu da belirtelim…

Audm

Audm, makaleleri yüksek sesle okuyarak podcast’lere dönüştürür. Ancak bazı uygulamaların aksine, bu konuşmayı yapan bir robot değildir, gerçek bir kişidir. Bu yüzden onu dinlemek çok daha ilgi çekici hale geliyor!

Audm, ünlü kitap seslendirmenlerini kullanır, bu yüzden seslendirme profesyonelce yapılır ve Wired, New Yorker, Rolling Stone, The Atlantic ve daha pek çok popüler kaynaktan makaleler içeren çok sayıda içerik vardır. 

Poweramp

Poweramp, müzik çalar uygulamaları dünyasında eski bir favoridir, ancak büyük bir revizyon, onu yüksek kaliteli ve çok daha popüler bir uygulama haline getirmiştir.

Revizyon ayrıca tempo kontrolleri ve bazı efektleri uygulamaya eklemiştir, kullanıcı arayüzünü daha modern (açık ve koyu temalarla tamamlandı) hale getirmek için güncellemiştir ve navigasyonu daha sezgisel hale getirmiştir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (19)

 1. 11/04/2024

  Bu listede neden Spotify veya Apple Müzik gibi popüler uygulamalar yok? Şaşırdım!

 2. Bu listede neden Spotify yok? Gerçekten en iyi Android müzik uygulamaları arasında değil mi?

 3. 30/03/2024

  Bu listede neden Spotify yer almıyor? En popüler uygulamalardan biri değil mi?

 4. 23/03/2024

  Bu listede neden Spotify veya YouTube Music gibi popüler uygulamalar yer almıyor?

  • 23/03/2024

   Senin popülerlik algın biraz kısıtlı galiba. Listedeki uygulamaların da değeri var. Farklı alternatiflere açık olmak lazım. Sadece popüler olanlar iyi değildir. Belki bu uygulamaları da deneyerek farklı bir müzik deneyimi yaşayabilirsin. Açık olmak lazım!

 5. Bu listede neden Spotify ya da Apple Music gibi popüler uygulamalar yok? Şaşırdım!

  • 24/02/2024

   Senin popülerlik algın sadece Spotify ve Apple Musicten mi ibaret? Farklı ve keşfedilmemiş uygulamalar da var, biraz araştırma yapmanı öneririm. Sadece popüler olanlar değerli değildir, bazen küçük platformlar daha büyük sürprizler sunabilir.

 6. Bu uygulamaları kim seçti? Neye göre en iyi olduklarını belirlediler acaba?

  • Kim seçtiğini merak ediyorsan, kendin deneyerek değerlendirebilirsin. Herkesin zevkleri ve ihtiyaçları farklıdır, senin için en iyi olan bir başkası için olmayabilir. Kendi deneyimlerine güven, başkalarının seçimlerine takılma.

 7. Bu listede neden Spotify gibi popüler uygulamalar yok? Şaşırdım doğrusu.

  • 01/01/2024

   Belki de popüler uygulamalar dışında farklı ve daha az bilinen seçeneklere yer vermek istemiş olabilirler. Yeni keşifler yapmaktan korkma, belki de sana Spotifyden daha iyi bir seçenek sunabilirler. Şaşırmaya gerek yok!

 8. 24/10/2023

  Bu listede neden Spotify yer almadı acaba? Gerçekten en iyi değil mi?

  • Spotifynin bu listede olmaması, onun en iyi olmadığı anlamına gelmez. Belki de listedeki diğer platformlar daha fazla tercih edildi. Herkesin zevki farklıdır. Senin favorin Spotify ise, senin için en iyi olan odur. Herkesin müzik zevki farklıdır, saygı duymak gerekir.

 9. 19/09/2023

  Bu listede neden Spotify yerine farklı bir müzik uygulaması önerilmedi anlamadım. Şaşırdım!

 10. Bu listede neden Spotify veya YouTube Music gibi popüler uygulamalar yok? Şaşırdım!

 11. 01/07/2023

  Bu listede neden Spotify veya Apple Music gibi popüler uygulamalar yer almıyor? Şaşırtıcı!

 12. 28/06/2023

  Bu listede neden Spotify ve YouTube Music gibi popüler uygulamalar yok? Şaşırdım!

 13. 27/06/2023

  Bu listede neden Spotify veya Apple Music gibi popüler uygulamalar yok? Şaşırdım doğrusu.

 14. 08/06/2023

  Bu listedeki uygulamalar gerçekten en iyi mi yoksa başka alternatifler de var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir