1. Anasayfa
 2. Alışveriş

Erkeklere Hediye Önerileri

Erkeklere Hediye Önerileri

Doğum gününde, sevgililer gününde, yeni yılda ya da babalar gününde erkeklere hediye almakta zorlanan kişilerden misiniz? Öyleyse listemize mutlaka göz atmalısınız! Kadınlara hediye seçimi ne kadar kolaysa, erkeklere hediye almak da bir o kadar zordur. Erkeklere hediye önerileri listemiz sayesinde bu zorluktan kurtulmanız mümkün!

Erkeklere Hediye Önerileri Listesi

Gömlek

Baba, eş veya sevgili için hediye denildiği zaman, genel olarak akla ilk gelen ürün gömlek olur. Bu klasik bir hediye gibi dursa da kuşkusuz iyi bir seçimdir. Hele ki çalışan bir erkeğe hediye alacaksanız gömlek tam ona göredir. Onun zevkini, renk seçimlerini bilmeniz yeterli olacaktır.

Ayakkabı

Ayakkabı da erkeklere hediye önerileri arasında. Babanızın, eşinizin ya da erkek arkadaşınızın tarzına en uygun olan ayakkabı modelini seçtiğinizden emin olmalısınız. Son zamanlarda en çok istediği bir ayakkabı modelini de satın alabilirsiniz. Böylece, onu özel gününde daha çok mutlu etmiş olursunuz.

Kol Düğmesi

Hediye alacağınız erkek, stiline önem veren bir kişiyse, ona kol düğmesi armağan edebilirsiniz. Hem nostaljik hem de romantik bir hediye olacağından, kol düğmesi onun hoşuna gidebilir.

Parfüm

Hem manalı hem de romantik bir hediye olan parfüm de erkeklere alabileceğiniz en iyi hediyelerden biri. Çoğu erkek kokuya büyük önem verir. Onun sürekli kullandığı bir parfümü de seçebilirsiniz veya parfüm değiştirme gibi bir alışkanlığı varsa da hoşuna gidebilecek bir başka kokuyu hediye edebilirsiniz.

Saat

Erkeklerin hoşuna giden, önem verdikleri aksesuarlardan biri de saattir. Bu yüzden hediye almayı düşündüğünüz erkeğe şık bir kol saati satın alabilirsiniz. Spor, klasik veya günlük kullanıma uygun olan kol saati modellerinden, onun tarzına en uygun olanı seçtiğinizden emin olmalısınız.

Cüzdan

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan cüzdan, onlar için mantıklı bir armağan seçimidir. Şık ve kullanışlı bir modelde cüzdan ile onu sevindirebilirsiniz. Renk tercihlerini dikkate almayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir