1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

EV SHOP Borç Sorgulama, EV SHOP Taksit Ödeme

EV SHOP Borç Sorgulama, EV SHOP Taksit Ödeme
evshop odeme 1
6

EV SHOP Borç Sorgulama, EV SHOP Taksit Ödeme nasıl yapılır sorusu sorusu, pek çok kişinin merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Ev shop, eviniz veya iş yerinizde gerekli olabilecek eşyaların farklı markalar ile müşterilerin beğenisine sunan bir alışveriş sitesidir.

Mobilyalardan beyaz eşyalara, elektrikli ev aletlerinden züccaciyeye, televizyondan kişisel bakım ürünlerine oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Piyasada yer alan birden fazla marka ve ürünleri farklı kategorilerde müşterilerine sunarak alışveriş yapma imkanı sağlayan kapsamlı bir alışveriş sitesidir. Internet üzerinden online alışveriş yapma imkanı sunmasının yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinde farklı illerde mağazaları mevcuttur. Büyük illerde birden fazla mağazası olan ev shop müşterilerine farklı kategorilerdeki ürünlere aynı anda ulaşma imkanı sağlayarak alışveriş yapma olanağı sunmuştur.

Ev shop müşterilerin yapmış oldukları alışverişlerinde taksit imkanı sağlayarak ödeme kolaylığı sunmaktadır. Alışveriş sonrasında geçen zaman diliminde müşterilerin kalan borçları hakkında bilgi alma arayışı içine girmiş olabilir. Bu bağlamda ev shop müşterilerinin kolay şekilde online taksit ve borç sorgulama yapabilme imkanı sağlamıştır. Bu yazımızda ev shop borç sorgulama işleminin nasıl gerçekleştirildiği hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler doğrultusunda işlemlerinizi internet üzerinden daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ev shop borç sorgulama işlemi için ev shop internet adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sağ üst köşede yer alan online tahsilat ve borç ödeme butonuna basmanız gerekir, yada aşağıda yer alan butona tıklayarak ev shop online ödeme sayfasına yönledirilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ile ev shop borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Borç sorgulama işleminin ardından ödeme işlemlerinizi yapabilmeniz için yönlendirileceksiniz.

Ev Shop Borç Sorgulama Ev Shop Taksit Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ev shop taksit ödeme işleminiz için ilk olarak yukarıda yer alan butona tıklayarak ev shop online taksit ve borç sorgulama sayfasına erişmeniz gerekir. Ardından aşağıda yer alan işlemleri sırası ile uygulamanız gerekir.

 1. Alışveriş işlemlerinizi tamamlarken kaydedilmiş olan T.C. kimlik numaranızı girip reCAPTCHA güvenlik kodunuzu onaylatmanız gerekir. Ardından ara butonuna basarak alışverişleriniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
 2. Gerçekleştirilen işlem sonrasında alışverişinize ait olan fatura bilgileri ekranda görüntülenecektir.
 3. Devam butonuna basarak ödeme yapmak istediğiniz taksitlere ulaşabilirsiniz.
 4. Kredi kartı ile ödeme veya banka hesap numarasına havale işlemlerinden birisini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise ev shop adına verilmiş olan banka hesap numarasının geçerli olup olmamasıdır. Bunun için ise müşteri hizmetlerine ulaşarak ödeme yapmak için verilmiş olan banka hesap numarası geçerliliğini teyit edebilirsiniz.
 5. Verilen banka hesap numarasına havale işlemi gerçekleştirilirken açıklama kısmına kişisel bilgilerinizi, ödeme işleminiz hakkındaki bilgiyi, taksit sayısını belirtmenizde fayda olacaktır.
 6. Son olarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilmeniz için telefonunuza tek seferlik kullanım için bankanız tarafından şifre gelecektir. Gelmiş olan şifreyi girerek ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme işlemleriniz için herhangi bir bankayı tercih edebilirsiniz. Ancak havale işlemi sırasında ev shop alışveriş sitesinin vermiş olduğu banka hesap numarası farklı bankaya ait ise tarafınızdan gönderim tahsilat ücreti kesilecektir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

 1. Bu sistem gerçekten güvenli mi? Paranın kaybolma riski var mı? Tedirginim.

 2. 14/01/2024

  Bu EV SHOP ödeme işlemleri gerçekten pratik mi yoksa karmaşık mı? Tartışmaya açık!

 3. Bu EV SHOP işlemleri ne kadar pratik ve hızlı, değil mi? Şaşırdım doğrusu!

 4. Bu Ev Shop işlemleri ne kadar pratik ya, hemen denemeli! Çok kolaymış.

  • Senin gibi reklamcılara kanmayın. Bu tür yorumlar genellikle şirket çalışanları ya da ürünü tanıtan kişiler tarafından yazılır. Gerçekçi olalım ve kendi deneyimlerimize güvenelim. Her şey o kadar kolay olamaz. Dikkatli olmak lazım.

 5. 02/11/2023

  Bu EV SHOP işlemleri ne kadar pratik, değil mi? Kolay ve hızlı bir şekilde borç sorgulama yapabilmek harika!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir