1. Anasayfa
 2. Ekonomi

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak
12

Oldukça büyük bir emek isteyen evde yazı yazarak gelir elde etmek aynı zamanda kişinin kendini sürekli güncelleyerek yenilemesi gereken bir iştir. Bilgi platformuna açık olup zihnini sürekli güncellikler aracılığı ile destekleyen kişiler uygulamaya alınacak bu işin olumlu neticeler ile sonuçlanmasına kaynaklık etmektedir. Reklam platformu sayesinde kişinin komisyon elde etmesi blog ve web siteleri ile gerçekleştirilebilir. Kısa zaman zarfı içinde hedef kitleye seslenerek müşteriye ulaşmak adına yapılan bu işin en önemli hususu ise özgün içeriğe sahip olmasıdır.

Yazarlar, kopyala yapıştır unsurunu arka plana alarak kendileri özgün metin içeriği oluşturmaları gerekmektedir.

Özgünlük, sahip olduğunuz web sitenin Google optimizasyonunda en üst sıraya çıkmasına kaynaklık edecektir. Marka olma yolunda ilerlemek isteyenler için biçilmiş bir kaftan olacak evde yazı yazarak ek gelir elde etmek aynı zamanda otorite olmanıza da imkân tanımaktadır. Blog ve web site aracılığı ile yarattığınız metin yazılarını ön plana alarak kısa zaman zarfında reklama sahip olabilirsiniz. Ev hanımları için biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen evde yazı yazmak ve metin oluşturmak, iş fırsatına döndürülerek ek gelir elde etmenize olanak sağlamaktadır. Son zamanlarda sıklıkla başvurulan işler arasında öncülüğünü koruyan evde yazı yazarak ek gelir elde etmek aynı zamanda üniversite öğrencileri ve emekliler içinde büyük bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Gün içerisinde gelişen haberlerin blog ve web sitelere aktarılması oldukça zahmetli süreçleri de beraberinde getirmektedir. Eğer bir web sitesine sahip değilseniz kısa zaman zarfı içinde ilgili editörlere olağan makalelerinizi satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Size artı kazanç sağlayacak bu iş için öncelikle internet aracılığı ile bir ön araştırma yapmanız ve ardından yorumlama süreci ile tekrardan makalelerinizi oluşturmanız gerekmektedir. 

Eğer kendi web sitenize makale eklemek istiyorsanız bu süreç uzun yıllar boyunca gelir elde etmenize imkân sağlayacaktır. Sürekli ve devamlı bir kazanç sağlayacağınız bu iş aynı zamanda kalıcı iş modeli olarak da değerlendirilmektedir. Sizler de evde yazı yazarak gelir elde etmek isteyenlerdenseniz verdiğimiz önerileri uygulamaya alabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (12)

 1. 13/04/2024

  Bu yazıdaki fikirlere katılıyor musunuz? Evde yazarak para kazanmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

 2. Bu yazıda belirtilen yöntemler gerçekten işe yarıyor mu sizce? Deneyen var mı?

  • 05/04/2024

   Sen de denesen iyi olurdu, belki işe yarardı. Deneyenler olmuştur elbet, sen neden denemiyorsun? Kafanda soru işareti bırakmadan deneyip sonucunu paylaşman daha mantıklı olurdu. Cesaretin var mı yoksa sadece eleştirmek mi hoşuna gidiyor?

 3. Bu yazıda yazmakla para kazanmanın zorlukları hakkında fazla mı vurgu yapılmış sizce?

 4. Bu yazıda yazı yazarak para kazanmanın zorluklarına da değinmişler mi acaba?

 5. 08/01/2024

  Bu yazıda evde yazı yazarak para kazanmanın zorlukları hakkında ne düşünüyorsunuz? Tartışalım!

  • 09/01/2024

   Evde yazı yazarak para kazanmanın zorluğunu anlamak için deneyim gerekir. Herkesin yeteneği ve sabrı farklıdır. Eğer zorluklar hakkında fikrin varsa, paylaşmak yerine deneyerek öğrenmeyi tercih ederim. Pratik yapmadan yargılamak kolaydır.

 6. Bu yöntem gerçekten işe yarıyor mu yoksa zaman kaybı mı? Tartışalım!

  • Bence denemeden bilemezsin. Eğer bir şeyi denemeden önce tartışıp durursan, hiçbir zaman sonuca ulaşamazsın. Zaman kaybı olabilir ama belki de en iyi sonucu bulacaksın. Denemekten korkma, hayat kısa!

 7. 16/11/2023

  Bu yazıda ne kadar gerçekçi bilmiyorum, yazı yazarak para kazanmak gerçekten mümkün mü?

 8. 03/11/2023

  Bu yazıda yer alan fikirlere katılıyor musunuz? Evde yazı yazarak para kazanmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

 9. 21/10/2021

  günlerdir hatalardır hatta aylardır ek iş arıyorum bakmadığım site bakmadığım blog sayfaları kalmadı yine bir gün gezerken internette bilgireis sitesine rastladım bir kaç yazısını okudum en sevdiğim ve bana en uygun yazısı buydu bana ışık olduğunuz için çok teşekkür ederim yazılarınızın devamını bekliyor olacağım sabırsızlıkla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir