1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Salon Perde Modelleri

Salon Perde Modelleri
0

Salon perde modelleri her geçen gün kendini yenileyen, gelişen ve giderek daha da önem kazanmaya başlayan bir sektördür. Moda dendiğinde aklımıza sadece kıyafet gelmemelidir. Artık içinde oturduğumuz evlerde bu modaya açılan yeni bir kapıdır.

Salon Perde Modelleri Neden Bu Kadar Önemli?

Evimizin en önemli aksesuarı bir bayan için şüphesiz evin perdelerdir. Her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Bir evin herkesçe görünen odası salon perde dekorasyon ev sahibi için oldukça önemlidir. Misafir ağırlamak için kullandığımız salon gayet şık olmalı ve bu şıklığı sağlayan tabi ki perde modelidir. Bu modeller içerisinden en çok bilineni fon perde modeli sade rengiyle duvar köşelerine sabitlenen abartısız şık bir görünüme sahip en çok tutulan modelidir.

Jakar deseni sıra dışı modeliyle adeta gözleri kamaştırıyor. Bir başka örnek vermek gerekirse kruvaze perde modeli farklı tasarımıyla dikkat çekici bir görünüm sergiliyor. En çok tutulan kruvaze perde salonların vazgeçilmez bir modeli olarak kadınların gözde modelleri arasına girdi.

Salon perde modellerinin günden güne daha da renkleneceği aşikardır. Farklı modeller çıktıkça daha da şıklık kazanacağı ve salonumuzun boydan boya süsü olmaya devam edecektir. Salonlar evin en çok kullanılan kısımları olduğu için görsellik çok önemlidir. Renklerin salon kombinasyonuyla uyum sağlamasına dikkat edilmelidir. Renk uyumu yakalanamazsa ortaya kötü bir izlenim vereceğinden dolayı seçeceğimiz güzel perde modellerine dikkat edilmelidir. Perdelerde uzun modeller kalorifer peteğine denk geldiği için güzel bir görünüm olmuyor. Bundan dolayı kısa kesim modeli daha çok tercih ediliyor.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap