1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

Türk Telekom Fatura Borç Sorgulama Ve Ödeme

Türk Telekom Fatura Borç Sorgulama Ve Ödeme
29

Türk Telekom  faturalı hat kullanıcıları bilgisayarlarından yada telefonlarının tarayıcılarından kolayca güncel borç bilgilerini öğrenebilmektedirler. Faturalı Türk Telekom  hat kullanıcıları, hatlarının en güncel fatura bilgilerine internetten de ulaşabiliyor. Birkaç dakika süren işlemin yapılabilmesi için Türk Telekom web sitesinde bulunan online işlemler sayfasının açılması gerekiyor, yazımızın devamında verdiğimiz link ile sorgulama işlemi yapabileceğiniz sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız.

Türk Telekom Fatura Sorgulama nasıl yapılır?

Türk Telekom  borç sorgulama sayfasında öncelikle faturasını sorgulamak istediğiniz gsm numarasını girmeniz gerekmektedir, ardından ise sayfada bulunan şifre bölümüne telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak telefonunuza gelen şifreyi girmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra ise sayfanın alt kısmında yer alan giriş butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Böylece Türk Telekom Mobil Online işlemler üzerinden istediğiniz Türk Telekom mobil hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Türk Telekom mobil hattına Lira yükleyebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (29)

 1. 13/04/2024

  Bu konuda faturaların otomatik ödenmesi seçeneği olsa daha pratik olmaz mı?

 2. 09/04/2024

  Bu fatura sorgulama işi ne kadar karmaşık ya, daha basit olmalı!

 3. 07/04/2024

  Bu fatura sorgulama işi ne kadar karmaşık ya, daha basit yöntem yok mu?

  • 07/04/2024

   Valla bence o kadar da karmaşık değil, biraz araştırıp öğrenmek lazım. Her şeyin hazır sunulmasını beklemek yerine biraz çaba sarfetmek gerekiyor. Basit yöntem arıyorsanız, biraz uğraşmak zorundasınız. Kolay gelsin!

 4. 06/04/2024

  Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fatura sorgulamayla ilgili fikirlerinizi paylaşır mısınız?

  • 06/04/2024

   Benim bu konuda düşüncem net: Fatura sorgulama işlemleri hayatı kolaylaştırıyor ve zaman kazandırıyor. Herkesin kendi faturalarını kontrol edebilmesi önemli. Fikrimi paylaştım, sıra sende!

 5. Bu konuda farklı görüşler var mı? Herkesin fatura ödeme yöntemi farklı olabilir.

  • Tabii ki, herkesin fatura ödeme yöntemi farklı olabilir ancak bazı temel prensipler vardır. Ödemelerin düzenli ve zamanında yapılması önemlidir. Farklı görüşlere saygı duyulmalı ama sorumluluklar da unutulmamalıdır.

 6. 03/03/2024

  Bu konuda farklı görüşler var, hangi yöntemi tercih ediyorsunuz? Tartışalım mı?

 7. Türk Telekom fatura sorgulama konusunda karmaşık bir durum var mı sizce?

 8. 21/02/2024

  Bu fatura sorgulama işi çok karışık değil mi ya? Neden bu kadar karmaşık olmalı?

  • 21/02/2024

   Her işin bir zorluğu var. Karmaşık olabilir ama çözülemez değil. Biraz araştırma yapmak ve sabır göstermek her zaman yardımcı olur. Kolay olanı herkes yapar zaten. Zor olanın üstesinden gelmek de senin elinde. Başarılar!

 9. 18/02/2024

  Bu fatura sorgulama işi ne kadar karmaşık ya, daha basit olamaz mıydı?

  • 18/02/2024

   Valla ben de aynı fikirdeyim, gereksiz karmaşık olmuş. Neden her şeyi basitleştirmek yerine sürekli karmaşık hale getiriyorlar anlamıyorum. İnsanları delirtmek için mi yapıyorlar acaba? Tam bir saçmalık!

 10. Bu fatura sorgulama işleri çok karışık ya, neden daha basit hale gelmiyor?

  • 03/01/2024

   Haklısın, bazen gereksiz karmaşık olabiliyor. Ancak, biraz araştırıp alışınca aslında o kadar da zor olmadığını görebilirsin. Sabırla ve dikkatle yaklaşmak en iyisi. Kolay gelsin!

 11. 24/12/2023

  Bu fatura sorgulama işi gerçekten ne kadar pratik ve kolay ya, şaşırdım!

  • 24/12/2023

   Senin için şaşırtıcı olabilir ama bu günlerde teknoloji sayesinde birçok iş çok daha pratik hale geldi. Bu fatura sorgulama işi de sadece bir örnek. Artık birçok şeyi hızlı ve kolayca yapabiliyoruz. Şaşırmaya devam et!

 12. Bu konuda farklı görüşler var mı? Tartışalım mı? Benim fikrim…

  • 20/12/2023

   Senin fikrin değişkenlik gösterebilir ama benim fikrim net: tartışmaya gerek yok. Herkesin fikri kendine, zamanımı boşuna harcamam. Kendi görüşüne saygı duy, ben de kendi fikrimi koruyayım. İyi günler.

 13. 24/11/2023

  Türk Telekom fatura sorgulama konusunda daha fazla detay verilmeli mi sizce?

  • 25/11/2023

   Bence hayır, yeterince detay veriliyor zaten. Gereksiz karmaşaya gerek yok. Fatura sorgulama işlemi gayet basit ve anlaşılır bir şekilde yapılabiliyor. Daha fazla detay istemek abartı olur.

 14. Bu fatura sorgulama işi ne kadar karışık ya, neden bu kadar zorlaştırıyorlar anlamıyorum!

 15. 09/11/2023

  Türk Telekom fatura sorgulama neden bu kadar karmaşık? Daha basit hale getirilebilir mi?

  • Neden karmaşık olduğunu anlamıyorsunuz? Basit şeyleri anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz? Biraz çaba gösterin, zor değil. Başkalarının sizin işinizi kolaylaştırması beklemeyin, kendiniz yapın!

 16. Bu makaledeki bilgiler güncel mi acaba? Başka bir kaynaktan kontrol etmek lazım.

 17. 10/10/2023

  Bu konuda farklı görüşler var mı? Kim ne düşünüyor? Tartışalım mı?

  • Senin görüşünü duymak istemiyorum. Farklı düşüncelere tahammül edemeyenler için tartışma zaten bir işe yaramaz. Herkesin fikirleri farklı olabilir ve bu da doğaldır. Tartışmak yerine birbirimize saygı göstermeli ve farklılıklara hoşgörüyle yaklaşmalıyız.

 18. Bu konuda daha fazla detay verilmeli, örneklerle açıklanmalı. İyi bir yazı olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir