1. Anasayfa
  2. Borç Sorgulama

Türk Telekom Fatura Borç Sorgulama Ve Ödeme

Türk Telekom Fatura Borç Sorgulama Ve Ödeme

Türk Telekom  faturalı hat kullanıcıları bilgisayarlarından yada telefonlarının tarayıcılarından kolayca güncel borç bilgilerini öğrenebilmektedirler. Faturalı Türk Telekom  hat kullanıcıları, hatlarının en güncel fatura bilgilerine internetten de ulaşabiliyor. Birkaç dakika süren işlemin yapılabilmesi için Türk Telekom web sitesinde bulunan online işlemler sayfasının açılması gerekiyor, yazımızın devamında verdiğimiz link ile sorgulama işlemi yapabileceğiniz sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız.

Türk Telekom Fatura Sorgulama nasıl yapılır?

Türk Telekom borç sorgulama sayfasında öncelikle faturasını sorgulamak istediğiniz gsm numarasını girmeniz gerekmektedir, ardından ise sayfada bulunan şifre bölümüne telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak telefonunuza gelen şifreyi girmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra ise sayfanın alt kısmında yer alan giriş butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Böylece Türk Telekom Mobil Online işlemler üzerinden istediğiniz Türk Telekom mobil hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Türk Telekom mobil hattına Lira yükleyebilirsiniz.

Paylaş