1. Anasayfa
  2. Borç Sorgulama

Birevim Borç Sorgulama, Birevim Taksit Ödeme

Birevim Borç Sorgulama, Birevim Taksit Ödeme

Birevim Borç Sorgulama, Birevim Taksit Ödeme işlemi yapmak isteyen bir çok kişi arama motorlarında arama yaparak işlemlerin nasıl yapılacağı hakkında bilgi almak istemektedir, bizde sizler için bu yazımızı hazırladık… Birevim kişilerin borçlanmadan mülk sahibi olma imkanını sunmaktadır. Türkiye’de birden fazla şubesi bulunan Birevim düşük, orta veya yüksek gelirli olmasını ayırt etmeksizin destek olan önemli bir kuruluştur.

Birevim başta ev sahibi olmak isteyenler için tercih edilsede, araba ve arsa gibi büyük ihtiyaçlar içinde tercih edilir. Birevim faizsiz ve vade farkı olmadan alım işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Birevim büyük ihtiyaçlarınızın yanı sıra küçük finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için size en uygun olan tasarruf planını seçme şansını vermektedir. 18 yaşını doldurmuş olan tüzel kişiler birevim avantajlarından faydalanabilir. Birevimi tercih edecek olan müşterilerine hayalini kurmuş olduğu gayrimenkul ya da araba gibi ihtiyacını tasarruf hedefi ile gerçekleştirmesini sağlar. Birevim tarafından sunulmuş olan tasarruflar şunlardır;

  • Sıra Tespitli Tasarruf Planı
  • Sıra Tespitli Tasarruf Planı Versiyon İki
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Büyüyen Tasarruf Plandır.

Birevim tasarruflarını ise almış olduğu mal ve mülklerin teslimat işlemleri gerçekleşinceye kadar satılamaz ibaresini koyması ile güvence sağlamaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda katılım bankaları aracılığı ile teminat mektubu ya da teminat senedi vermektedir. Birevimi tercih eden müşterilerin işten çıkarılması ya da deprem, kaza gibi istenilmeyen durumlar ile karşı karşıya kalması sonucunda taksit ödeyememesi durumunda insan odaklılık prensibini benimser. İnsan odaklılık prensibi, istenilmeyen durumlar karşısında müşterilerin ödeyemediği ay kadar taksitleri ötelenir.

Birevim müşterisi olmak isteyen vatandaşların izlemesi gereken yollara kısaca değinecek olursak eğer, Birevim ofislerine giderek detaylı bilgi alma şansınız vardır. Size en yakın olan birevim şubesini öğrenmek için Birevim ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim için vermiş oldukları numarayı arayarak müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz Birevim mobil uygulaması ile başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Birevim ana sayfasında yer alan hızlı başvuru sekmesi ile başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Birevim ana sayfasında müşteri sorularını yanıtlaması için online olarak ulaşabileceğiniz danışmanlar mevcuttur.

Birevim müşterisi olduktan sonra borç sorgulama işlemlerinizin ve taksit ödeme işlemlerinizin nasıl gerçekleştirileceğine dair sorularınıza yazımızda cevap bulmanız mümkündür. Birevim borç sorgulama işlemleri için başvuruyu ofisten gerçekleştirdiniz ise tarafınıza atanan danışman ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Borç sorgulama işleminizin bir diğer yolu ise akıllı telefonunuza indirmiş olduğunuz Birevim mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilmesidir. Mobil uygulama üzerinde yapmış olduğunuz taksit bilgileri ve yapacak olduğunuz ödemeler hakkında detaylı bilgilendirmeler mevcuttur. Birevim ana sayfasında yer alan iletişim birimlerinden herhangi birini tercih ederek borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da birevim iletişim numarasını arayarak müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

Birevim Borç Sorgulama, Birevim Taksit Ödeme İşlemleri

Birevim borç sorgulama işlemleriniz sonrasında taksit ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz eğer Birevim tarafından çeşitli yöntemler sunulmuştur. Bunlara bakacak olursak eğer, tarafınıza atanmış olan danışmandan öğrenebileceğiniz hesap numarasına havale ya da eft işlemi ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında açıklama kısmına T.C kimlik numaranızı ve yapacak olduğunuz ödeme ile ilgili kısa bir bilgilendirme yapmanız doğru olacaktır.

Birevim mobil uygulaması ile de taksit ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş